Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups For Wifi Router Çıkış Akımı 1-8A
| Ağırlık: | 0.35KG |
|---|---|
| Dalgalanma koruması: | Mini UPS'in bağlı WiFi yönlendirici için yeterli aşırı gerilim koruması sağladığını doğrulayın. |
| Çıktı Akımı: | 1-8A |
IP CCTV Mini DC Ups Wifi Router için Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Seçili
| Uygulama: | modem,ip CCTV Kamera,Yönlendirici,yönlendirici,poe,ağ |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 220V |
| İzleme ve Uyarılar: | Some Mini UPS units offer network management features to monitor status remotely. Bazı Min |
POE15V/24V Mini Wifi UPS Router ve Modem için Batarya Kapasitesi 8800mah
| Pil Kapasitesi: | 8800mAh |
|---|---|
| Boyutları: | 14,9cm*5,1cm*4,8cm |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Batarya yedekleme 8800mah Kompakt Wifi UPS Yönlendiricisi Wifi Yönlendiricisi için 0.35KG 220V
| Ürün Kategorisi: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0 ℃ -45 ℃ |
| Dalgalanma koruması: | Mini UPS'in bağlı WiFi yönlendirici için yeterli aşırı gerilim koruması sağladığını doğrulayın. |
Yeniden şarj edilebilir 48000mah Mini UPS Yedek Güç kaynağı Router ve Wifi Anten için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Wifi Anteni için Şarj Edilebilir 48000 mah Mini Taşınabilir Ups Güç Kaynağı |
| Çıktı Gücü: | 60W |
Yönlendirici ve Wifi Anteni için Şarj Edilebilir 48000 mah Mini Taşınabilir Ups Güç Kaynağı
| Çıktı Akımı: | 1~8A |
|---|---|
| Çıkış 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Ürün Adı: | Yönlendirici ve Wifi Anteni için Şarj Edilebilir 48000 mah Mini Taşınabilir Ups Güç Kaynağı |
Yenilenebilir Enerji Sistemleri için UPS Güç Yedekleme Mini Poe 60w DC UPS
| Çıktı Gücü: | 60W |
|---|---|
| uygulama: | modem,ip CCTV Kamera,Yönlendirici,yönlendirici,poe,ağ |
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh--48000mah seçili |
HKIVI 18w Pil Yedekleme UPS Güç Kaynağı Wifi Yönlendirici 9V 12V 5V Usb için
| Ürün Adı: | HKIVI 18w Pil Yedekleme UPS Güç Kaynağı Wifi Yönlendirici 9V 12V 5V Usb için |
|---|---|
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |
| Ağırlık: | 0.4kg |
12V 10400mah Mini UPS Güç kaynağı 18W 36W Mini UPS Poe Wifi Router için UPS
| Ürün Adı: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Güç Kaynağı Ev İçin Küçük Ups Fouter |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Boyutları: | 190*122*33mm |
Mini UPS Güç Kaynağı 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Yedek Güç Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS Güç Kaynağı 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Yedek Güç Ups |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |


