Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Güç yedekleme Mini Bilgisayar Ups Router ve Wifi Anten 8800mah 10400mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |
19v Router UPS 10400mah 8800mah Ev Modemi için Küçük Ups IP CCTV Kamera
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Modem için 18w 36w Yedek Güç Mini Ups 9v 10400mah 8800mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Yedek güç kaynağı 10000mah 8000mah Mini Ups Wifi Router ve Modem ev kullanımı için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Uygulama senaryoları: | Router Mini UPS: sıradan ofis ortamları veya küçük ağ bilgisayar odaları, Server UPS: profesyonel ve |
Giriş 85-265Vac/50-60Hz Wifi Router için Mini Ups 10000mah 20000mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Uygulama: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe, Ağ İletişimi |
Mini Ups Batarya Yedekleme Wifi Router 20000mah LiFePO4 Bataryasıyla
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
Güç yedekleme 8800mah 10400 Mah Mini taşınabilir Ups Giriş Voltajı 220V 110V
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Kısa devre koruması
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000-12000mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
DC1018P Mini Ups 20000mah Router ve WiFi Anten 18W 36W için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
18W 36W taşınabilir Mini UPS 12V DC 8800mah-10400mah Küçük cihazlar için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Ağırlık: | 0.4kg |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah Pil ile çalışan UPS Router ve Modem için
| Giriş: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah seçilmiş |
| Model: | DCL1018C |


