Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
18W 36W Mini Poe Ups Portatif Mini DC Ups Wifi Router Çıkış Akımı 1A/2A
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Türü: | İnternet üzerinden |
| Garanti: | 1 yıl |
Çıkış Gücü 18W 36W Mini Poe DC Ups Ev Elektronik Koruma ve Yedekleme için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Mini UPS POE Çok fonksiyonel Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
| SSS: | Marka: HKIVI, Model Numaraları: UPS1018, UPS1036, Menşei: Çin, Minimum Sipariş Miktarı: 20 set, Ödem |
HKIVI 10400 Mah Mini Portable Ups Mini DC UPS Modem için IP CCTV Kamera
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Türü: | İnternet üzerinden |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Kompakt Mini DC UPS On Line Mini DC UPS 5V 9V 12V UPS Acil Güç Yedekleme için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
8000MAH-10400MAH Pil Kapasitesi Router Desteklenen POE için taşınabilir Mini DC UPS
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Anahtar kelimeler: | Mini UPS POE, Wifi Router 9V için Mini UPS, Modem ve Router için Mini UPS |
DC POE Port 10400mah Mini taşınabilir Ups 12v Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün Türü: | DC POE Port 10400mah Mini Dc Ups Wifi Router 12v Güç kaynağı için |
| Pil miktarı/kapasitesi: | 1800mah-2600mah*4 Seçili |
Diverter Destek Mini Dc Ups 12v Wifi Router için 8800mah Pil yedek gücü
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün Türü: | Diverter Destek Mini Dc Ups 12v Wifi Router için 8800mah Pil yedek gücü |
| Pil miktarı/kapasitesi: | 1800mah-2600mah*4 Seçili |
110v 220v Giriş Gerilimi Mini Dc Ups 8800mah Lityum Pil 5V 9V 12V
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün Türü: | 110v 220v Giriş Gerilimi Mini Dc Ups 8800mah Lityum Pil 5V 9V 12V |
| Yönetim ve izleme: | Ethernet, USB veya kablosuz bağlantı yoluyla uzaktan izleme ve yapılandırma |
Wifi Yönlendirici 8800 mah 10400 mah için 36W Çıkış Gücü Mini Dc Ups Güç Kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici 8800 mah 10400 mah için 36W Çıkış Gücü Mini Dc Ups Güç Kaynağı |
| Pil miktarı/kapasitesi: | 1800mah-2600mah*4 Seçili |


