Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Wifi Yönlendirici 8800 mah 10400 mah için 36W Çıkış Gücü Mini Dc Ups Güç Kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici 8800 mah 10400 mah için 36W Çıkış Gücü Mini Dc Ups Güç Kaynağı |
| Pil miktarı/kapasitesi: | 1800mah-2600mah*4 Seçili |
Yönlendirici ve WiFi Anteni için Seçilen PoE Bağlantı Noktası Mini Çevrimiçi UPS'ler
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün güvenilirliği: | Sertifikasyon standartları, hizmet süresi ve bakım politikası |
| Yedekleme çalışma zamanı: | Yeterli yedekleme süresi sağlamak için pil kapasitesi |
220v 110v Giriş Akıllı Mini Ups Pil yedekleme 10000mah Poe Port 24v 15v ile
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Pil Ömrünü Uzatmada Avantajlar: | Ağ ekipmanları, sunucular, endüstriyel kontrol, bina otomasyonu, tıbbi ekipmanlar, iletişim baz ista |
18w/36w Çıkış Gücü 8800mah Küçük Ups Router ve Modem için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
Kesintisiz Güç Kaynakları 220v 110v Girişli Akıllı Mini Router Ups
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
Yönlendirici ve Modem Lto Pil Bankası için Şarj Devresi ve Güç Kaynağı 9v Ups
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
| Ağırlık: | 0.35KG |
Kesintisiz güç kaynağı 9v Ups Wifi Router 10400mah Poe Portlu
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah/10400mah |
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |
Poe 10400mah Mini Dc Ups Router için Sabit Güç kaynağı Pil yedek 220v 110v
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah/10400mah |
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |
DC Mini Ups 12v 9v 0.6a Modem Güç Gücü Gücü için Yönlendirici Ups 10000mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
8800mah / 10400mah Pil Kapasitesi Modem ve Routerler için Ev Router Ups
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |


