Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
8000MAH-10400MAH Kesintisiz UPS Güç Kaynağı Mini UPS DC1018P
| Ürün Adı: | 8000MAH-10400MAH Kesintisiz UPS Güç Kaynağı Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Destek Router UPS Güç kaynağı 0.4KG UPS Pil yedekleme 10400mah Router için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| teknik parametreler: | Pil Kapasitesi, Boyutlar, Gelişmiş Özellikler, Uygulamalar, Çıkış Gücü, Ağırlık, Menşe Yeri, Nem |
| Pil Kapasitesi: | 8000MAH-10400MAH |
5V 9V 12V Mini Ups Poe Portu Ups Yedekleme Gücü Küçük Boyut 10400mah 18w
| Ürün Adı: | UPS geri gücü |
|---|---|
| Güç: | 18W |
| Marka: | HKIVİ |
8000mah 8800mah 10400mah 14000mah Modem ve Yönlendirici için Küçük UPS yedek gücü
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
HKIVI UPS kesintisiz güç kaynağı 26W Mini Poe UPS
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
Taşınabilir Güç kaynağı Wifi Router için Mini UPS Modem için 18w Cctv Kamera 10400mah 2000mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
HKIVI Mini UPS Router ve Modem için 220V Poe Pil yedek güç kaynağı ile
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Ağırlık: | 0.4kg |
1A/2A Çıkış Akımı Wifi Yönlendiricisi için Mini UPS Pil Kapasitesi Aralık 8000mah-20000mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVİ |
8000mah 20000mah Mini UPS Ev için Mini Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Ürün Adı: | Taşınabilir Güç kaynağı Wifi Router için Mini UPS Modem için 18w Cctv Kamera 10400mah 2000mah |
Wifi Router ve Modem için Mini UPS 5VDC / 9VDC / 12VDC Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Pil Kapasite Aralığı: | 8000mah-20000mah |
| Ağırlık: | 0.4kg |


