Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Güç 18w Wifi Router için Mini UPS Poe 8000mah 8800mah 14000mah ile
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
| Pil Kapasitesi: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Mini UPS 5V 24V UPS Wifi Router ve Modem için yedek güç 12000mah 20000mah
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Güç: | 60W |
Ev Ofisleri İçin 60W Mini UPS 5V 9V 12V Kompakt UPS Akü Yedekleme Gücü
| Ürün Adı: | Ev Ofisleri İçin 60W Mini UPS 5V 9V 12V Kompakt UPS Akü Yedekleme Gücü |
|---|---|
| Başvurular: | Ev ofisleri, Küçük işletmeler, İnternet kafeler, Halk kütüphaneleri, Açık hava etkinlikleri, Kararlı |
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
8000mah-20000mah Pil Kapasitesi Aralık UPS Yedek Gücü Yönlendirici 1A/2A Çıkış Akımı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 12000mah 20000mah |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
Kesintisiz güç kaynağı UPS yedek güç 12000mah 20000mah 60W UPS Wifi Router ve Modem için
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Marka: | HKIVİ |
| Renk: | Siyah |
20000mah Siyah UPS Yedek Güç Çıkışı POE 15V/24V Mini UPS, Wifi Yönlendirici 9V için
| Ürün Adı: | 20000mah Siyah UPS Yedek Güç Çıkışı POE 15V/24V Mini UPS, Wifi Yönlendirici 9V için |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
20000mah Pil Kapasitesi Mini DC UPS Router için 60W Güç kaynağı
| Marka: | HKIVİ |
|---|---|
| Güç: | 60W |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah Laptop Kamera Yönlendiricisi için
| Ürün Adı: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Portu Ups Yedekleme Gücü Küçük Boyut 10400mah 18w |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Paketleme ve nakliye: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Akıllı Mini Ups 60W Laptop ve Wifi Router için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVİ |
Özel Akıllı Mini DC UPS 5VDC 9VDC 12VDC POE15V Ve POE24V Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Mevcut Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Ürün Kategorisi: | Akıllı MIni UPS |


