Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Modem ve Yönlendiriciler için 8000-20000mah küçük UPS yedek gücü
| Ürün Adı: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Portu Ups Yedekleme Gücü Küçük Boyut 10400mah 18w |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Paketleme ve nakliye: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
OEM ODM 10400 mah 14000 mah UPS Yedek Güç Pil Kapasitesi WiFi Yönlendirici 0.4 KG için Mini UPS
| Ürün Adı: | OEM ODM 10400 mah 14000 mah UPS Yedek Güç Pil Kapasitesi WiFi Yönlendirici 0.4 KG için Mini UPS |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pil Kapasitesi: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Poe ile Router için 12V DC UPS 8800mah 10400mah 12000mah
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
5VDC/9VDC/12VDC Ups yedek güç USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc çıkışı
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Kapasite: | 10400 mah 20800 mah |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Yedek Gücü Wifi Router için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
Mini UPS 12V Çıkış Gücü 24W Wifi Router için Mini Ups 12v 5v 9v
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
Kesintisiz güç kaynağı (UPS) 2400 Wh Elektrik Enerjisi Endüstriyel Ups
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Kompakt ve modüler tasarım: | Modern UPS sistemleri uzay verimliliği için tasarlanmıştır |
| Uygulama: | Ev Aletleri |
2400 Wh Elektrik Enerjisi Saf Sinüs Dalga Çıkışı ile UPS Güç kaynağı
| Çıkış gücü (maks): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | UPS güç kaynağı |
| Pil Türü: | Kurşun asit pili |
Akıllı şarj UPS güç kaynağında pil ömrü 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Koruma: | Yıldırım |
|---|---|
| Enerji verimliliği: | Gelişmiş UPS birimleri eko-mod işlemine sahiptir |
| Voltaj regülasyonu: | Otomatik Voltaj Düzenlemesi (AVR) ile donatılmış |


