Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Lityum İyon Pil Tipi Mini Taşınabilir UPS Akıllı Mini Ups Mobil Cihazlar ve Aletler İçin
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Doğum yeri: | Çin |
| Çıktı Gücü: | 60W Mini Poe Up'lar |
Akıllı Mini UPS 60w Güç Kapasitesi Modem / IP CCTV Kamera için Akıllı Ups Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPSDCP60W |
| Desteklenen cihazlar: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Küçük UPS Batarya yedekleme Multiple çıkış ve USB portları ile 8000mAh 20800mah Mini UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPSDCP60W |
| Desteklenen cihazlar: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Poe USB 5v 9v 12v Mini UPS 12V Wifi Router için 8800mah 10400mah 12000mah
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w 36w |
| Pil Türü: | lityum-iyon |
HKIVI Mini UPS DC12 Volt Ups Yönlendirici Elektronik Aygıtlar için Yedek Güç Tedarikçisi
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 36W |
| Pil Türü: | lityum-iyon |
Yedek Güç 10400mah DC Mini UPS 12V Yönlendirici Ups Güvenlik Kameraları için Wifi Yönlendirici
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çalışma süresi: | 8-10 Saat |
| Boyutları: | 130 mm x 80 mm x 20 mm |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh taşınabilir Mini Ups 12V UPS Router için
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıkış: | 12V |
| Şarj Zamanı: | 6-8 saat |
12 Volt Router Ups Yedek Güç Mini DC UPS Giriş Voltajı AC 100V-240V Poe UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 2A |
| Çıkış Voltajı: | DC 12V |
Mini Portable UPS Güç kaynağı 12V 8800mAh Çıkış Gücü 18w 36w
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Uygulama: | CCTV kameraları, yönlendiriciler, modemler, LED lambaları vb. |
| Giriş Voltajı: | AC 100-240V 50/60Hz |
Kesintisiz güç kaynağı Mini UPS 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| teknik parametreler: | Pil Kapasitesi, Boyutlar, Gelişmiş Özellikler, Uygulamalar, Çıkış Gücü, Ağırlık, Menşe Yeri, Nem |


