Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
Küçük UPS Batarya yedekleme Multiple çıkış ve USB portları ile 8000mAh 20800mah Mini UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPSDCP60W |
| Desteklenen cihazlar: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Mini Portable UPS Güç kaynağı 12V 8800mAh Çıkış Gücü 18w 36w
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Uygulama: | CCTV kameraları, yönlendiriciler, modemler, LED lambaları vb. |
| Giriş Voltajı: | AC 100-240V 50/60Hz |
Mini Dc Ups Wifi Router 20000mah Akıllı Mini UPS Ev için Pille
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mah*2 |
|---|---|
| Ek özellikler: | Kesintisiz Güç Kaynağı, Akü Yedek Gücü, DC 5v 9v 12v ups, Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Gen |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
DC Poe UPS 12V 2A Mini UPS Ağla 14000mah 20000mah Wifi Router
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
2600mAh*4 Pil Kapasitesi Modem UPS İnternet 12V 52W çıkış gücü ile
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh*4 |
| Ek özellikler: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Kesintisiz güç kaynağı Dc Wifi Router ve Anten için Mini Ups 10400mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W |
| Giriş Voltajı: | 110V 220V |
HKIVI 18w Pil Yedekleme UPS Güç Kaynağı Wifi Yönlendirici 9V 12V 5V Usb için
| Ürün Adı: | HKIVI 18w Pil Yedekleme UPS Güç Kaynağı Wifi Yönlendirici 9V 12V 5V Usb için |
|---|---|
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |
| Ağırlık: | 0.4kg |
8000MAH-10400MAH Kesintisiz UPS Güç Kaynağı Mini UPS DC1018P
| Ürün Adı: | 8000MAH-10400MAH Kesintisiz UPS Güç Kaynağı Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Ev İçin Küçük UPS 8800mah Mini UPS 12V10400mah Akü Yedekleri Yönlendirici
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Türü: | DC Mini UPS |
| Çıktı Gücü: | 26w |
DC UPS 26W 20000mah 14000mah Mini UPS Wifi Router Akü yedek güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Türü: | DC UPS 12V |
| Çıktı Gücü: | 26w |


