Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
Güç yedekleme 8800mah 10400 Mah Mini taşınabilir Ups Giriş Voltajı 220V 110V
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
12 Volt Router Ups Yedek Güç Mini DC UPS Giriş Voltajı AC 100V-240V Poe UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 2A |
| Çıkış Voltajı: | DC 12V |
18W Mini Poe Ups 5V 9 12V Mini DC UPS Sistemi Router Modem Kamera için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Sık Sorulan Sorular: | Marka adı HKIVI, mevcut model numaraları UPS1026 ve UPS1052'dir, minimum sipariş miktarı 20 set, |
| Özellikleri: | Küçük elektronik cihazlar için mini pil yedeği, yönlendiriciler için 12V UPS, kolay taşıma ve depola |
Mini Poe Ups 8800mah 10400mah Mini DC UPS Router Modem Ev Ağı için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Sık Sorulan Sorular: | Minimum Sipariş Miktarı 20 Takım, Teslimat Süresi 7-14 İş Günü, Kabul Edilen Ödeme Koşulları L/C, D/ |
| Özellikleri: | Küçük elektronik cihazlar için mini pil yedeği, yönlendiriciler için 12V UPS, kolay taşıma ve depola |
Yüksek Kapasiteli Ev Ağı için Mini DC UPS 8000mah-10400mah 18w 5v 9v 12v
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| teknik parametreler: | Çıkış Gücü: 18w Mini Poe Ups |
| Ürün Gücü: | 18W |
DC 1A/2A Ağ 12 Volt Yönlendirici Ups 18650 Li-Ion Pil Tipi
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups Wifi Router Çıkış Gücü 26w 52w
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
52W kesintisiz DC güç kaynağı CCTV giriş voltajı için 19V yönlendirici
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Çıktı Gücü: | 52W |
HKIVI DC 1A/2A Çıkış Akımı 5V DC UPS CCTV Kamerası Sürekli İzleme için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Ürün: | Wifi yönlendirici DC mini ups için HKIVI UPS büyük pil kapasitesi çıkışı |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah DC Ups Wifi Router ve Modem için 5v güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem 18W için DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |


