Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
Poe ile Router için 12V DC UPS 8800mah 10400mah 12000mah
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Yedek Pil 8800mah 10400mah Mini Ups Modem ve Yönlendirici Çıktısı için Yedek Güç 5VDC/9VDC/12VDC
| Ürün Adı: | Yedek Pil Mini Ups Modem ve Yönlendirici Çıkışı için Yedek Güç 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
Modem ve Yönlendiriciler için 8000-20000mah küçük UPS yedek gücü
| Ürün Adı: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Portu Ups Yedekleme Gücü Küçük Boyut 10400mah 18w |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Paketleme ve nakliye: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
5VDC/9VDC/12VDC Ups yedek güç USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
8000mah-20000mah Mini DC UPS 12v Poe Portlu Wi-Fi Yönlendiriciler için
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
| Ürün: | Poe Portlu DC UPS 12v Modem Ups Giriş Gerilimi 85-265Vac/50-60Hz |
UPS1026CP Mini Wifi Router UPS 12V 8000-20000mAh Depolama Kapasitesi POE UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| LED Göstergeler: | Pil durumu ve güç koşulları için görsel ipuçları sağlar |
| uygulama: | Yönlendirici, modem, CCTV kamera, ağ iletişimi |
2200mAh*4 Lityum Pil Wifi Router Ups 9v POE için 10400mAh Kapasitesiyle
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10 ℃ -40 ℃ |
| Uygulama alanları: | Telekomünikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Güvenlik ve Gözetim, Ulaştırma, Bilgi Teknolojisi, Ticari v |
8000MAH-10400MAH Pil Kapasitesi Router Desteklenen POE için taşınabilir Mini DC UPS
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Anahtar kelimeler: | Mini UPS POE, Wifi Router 9V için Mini UPS, Modem ve Router için Mini UPS |
Kesintisiz Güç Kaynakları 220v 110v Girişli Akıllı Mini Router Ups
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
Poe 10400mah Mini Dc Ups Router için Sabit Güç kaynağı Pil yedek 220v 110v
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah/10400mah |
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |


