Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
Güç yedekleme Mini Bilgisayar Ups Router ve Wifi Anten 8800mah 10400mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |
Diverter 18W/36W Mini Pil Yedek 10000mah Çıkış 5VDC / 9VDC / 12VDC
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Yedek Güç 10400mah DC Mini UPS 12V Yönlendirici Ups Güvenlik Kameraları için Wifi Yönlendirici
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çalışma süresi: | 8-10 Saat |
| Boyutları: | 130 mm x 80 mm x 20 mm |
18w Mini Poe Ups çıkış gücü Wifi Router 8800mah 10400mah Mini Ups 5v 9v 12v çıkış
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Başvurular: | Sabit bir internet bağlantısının kritik olduğu küçük ofisler, evler ve diğer benzer ortamlar |
Wifi Router için Mini DC UPS POE Port Güç kaynağı ile Akıllı Mini UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
18W Mini UPS, kesintisiz güç kaynağı için değiştirilebilir 9V DC UPS
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem 18W için DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups |
| Ağırlık: | 0.4kg |
110v 220v Giriş Gerilimi Mini Dc Ups 8800mah Lityum Pil 5V 9V 12V
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün Türü: | 110v 220v Giriş Gerilimi Mini Dc Ups 8800mah Lityum Pil 5V 9V 12V |
| Yönetim ve izleme: | Ethernet, USB veya kablosuz bağlantı yoluyla uzaktan izleme ve yapılandırma |
Yönlendirici ve WiFi Anteni için Seçilen PoE Bağlantı Noktası Mini Çevrimiçi UPS'ler
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Ürün güvenilirliği: | Sertifikasyon standartları, hizmet süresi ve bakım politikası |
| Yedekleme çalışma zamanı: | Yeterli yedekleme süresi sağlamak için pil kapasitesi |
Wifi Router ve Modem için Mini UPS 5VDC / 9VDC / 12VDC Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Pil Kapasite Aralığı: | 8000mah-20000mah |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Özel Akıllı Mini DC UPS 5VDC 9VDC 12VDC POE15V Ve POE24V Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Mevcut Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Ürün Kategorisi: | Akıllı MIni UPS |


