Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
POE ile DC UPS 8800mAh 10400mAh UPS İnternet Bataryası Wifi Router için Mini UPS
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Siyah UPS Güç kaynağı DC Mini Ups 18w 10400mah Poe Port Ups Yedek 5v 9v 12v
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPSDCL1018P |
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
18W Mini UPS Sabit Güç Çıktısı 5v 9v 12v Poe 10400mah Küçük Boyutlu UPS Yedek Gücü
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Mevcut Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram ve PayPal |
18W çıkış gücü Mini UPS Uzun Süren Lityum Pil POE UPS güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Model Numaraları: | UPSDCL1018P, UPS1018, UPS1036 |
Uzun Sürekli DC UPS İnternet Adaptörüyle DC 12V 2A Mini Ups Router için
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 5200mAh |
| Çıktı Gücü: | 24W |
LED ekran 8800-10400mah Mini UPS İnternet kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Türü: | mini ağ up'ları |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Yeniden şarj edilebilir 48000mah Mini UPS Yedek Güç kaynağı Router ve Wifi Anten için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Wifi Anteni için Şarj Edilebilir 48000 mah Mini Taşınabilir Ups Güç Kaynağı |
| Çıktı Gücü: | 60W |
Kesintisiz güç kaynağı Mini UPS 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| teknik parametreler: | Pil Kapasitesi, Boyutlar, Gelişmiş Özellikler, Uygulamalar, Çıkış Gücü, Ağırlık, Menşe Yeri, Nem |
Router ve Nitro Modemler Akıllı Mini UPS 20000mah Ev Bataryası Şarjı için
| Giriş Voltajı: | 12V |
|---|---|
| Notlar: | Giriş Gücü (Güç Kaynağı) Çıkış Gücünden Büyük Olmalıdır (4A Veya Daha Yüksek Akımlı Şarj Cihazı Tavs |
| Çıktı Gücü: | 36W |
36W çıkış gücü Akıllı Mini UPS 20000Mah Power Bank Para Router
| Boyutları: | 196*75*35mm |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 36W |
| Çıktı Akımı: | 4A |


