Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
1A/2A Çıkış Akımı Laptop Yönlendiricisi Destek için Mini UPS Güç Tedarik yedekleme
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Mini UPS yedek 1A 2A UPS güç kaynağı DC 5V 9V 12V kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Küçük UPS Yönlendirici Çıkış Gücü UPS Güç kaynağı 18w 10400mah 8800mah Mini UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Aşırı Akım Koruması, Ağ İzleme, Kararlı Güç Kaynağı, Çift Cihaz Desteği, Lityum Pil |
| Model Numaraları: | UPSDCL1018P, UPS1018, |
Mini UPS Güç Yedekleme Wifi Router için Lityum Pilli UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Siçuan, Çin |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
10000mah DC Mini UPS Poe 9v 12v Mini UPS Modem ve Yönlendiriciler için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
MINI UPS Tek Çıkış Teklifi 12V 2A UPS Güç kaynağı WiFi Router Kamera için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Çıktı Gücü: | 52W |
DC Mini UPS Wifi Router için UPS Güç kaynağı 5V 9V 12V POE Pil yedekleme
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Faz: | Tek aşama |
| Koruma: | kısa devre |
Mini UPS 5V 9v 12v Modem Router Kamera 18w 10400mah Poe Port ile Uygun
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W |
| Gelişmiş özellikler: | Aşırı Akım Koruması, Ağ İzleme, Kararlı Güç Kaynağı, Çift Cihaz Desteği, Lityum Pil |
Siyah UPS Güç kaynağı Batarya Kapasitesi 8800mAh-10400mAh Mini Ups Yedekleme
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Başvurular: | Ev Kullanımı, Küçük Ofisler, Perakende Mağazaları, Ticari Ortamlar |
| Gelişmiş özellikler: | Aşırı Akım Koruması, Ağ İzleme, Kararlı Güç Kaynağı, Çift Cihaz Desteği, Lityum Pil |
HKIVI Mini UPS 26w 52w 5v 9v 12v Wifi Router için UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |


