Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
12v 1a Router Ups 10400mah 8800mah Mini DC UPS Router ve Modem için 18W
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Türü: | DC UPS 12v 1a |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Yeniden şarj edilebilir 8000-48000mah Mini UPS Güç kaynağı Yönlendirici ve Modem için yedek
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Türü: | DC Mini UPS |
| Çıktı Gücü: | 60W |
Yönlendirici ve Modem için 10400 mah 8800 mah Yedek Güç Mini Dc Ups 18w 36w
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Modem için 10400 mah 8800 mah Yedek Güç Mini Dc Ups 18w 36w |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
OEM ODM 10400 mah 14000 mah UPS Yedek Güç Pil Kapasitesi WiFi Yönlendirici 0.4 KG için Mini UPS
| Ürün Adı: | OEM ODM 10400 mah 14000 mah UPS Yedek Güç Pil Kapasitesi WiFi Yönlendirici 0.4 KG için Mini UPS |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pil Kapasitesi: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
HKIVI UPS kesintisiz güç kaynağı 26W Mini Poe UPS
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
Taşınabilir Güç kaynağı Wifi Router için Mini UPS Modem için 18w Cctv Kamera 10400mah 2000mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
20000mah Pil Kapasitesi Mini DC UPS Router için 60W Güç kaynağı
| Marka: | HKIVİ |
|---|---|
| Güç: | 60W |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
Mini UPS 12V çıkış 12v 2a taşınabilir internet 5200mah Wifi yönlendiricisi için güç kaynağı
| Ürün Geldi: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Dayanıklı 5200mAh Pil Kapasitesi Akıllı Mini UPS Güç kaynağı 12V 2A DC UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Pil Türü: | Şarj edilebilir kurşun-asit veya lityum piller |
Küçük Boyutlu Ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups CCTV Kamera Wifi Router için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Ağırlık: | 0.4kg |


