Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
DC 5V 9V 12V Mini DC Poe UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah Router Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Türü: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
| Çıktı Gücü: | 26w |
Mini UPS Güç Kaynağı 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Yedek Güç Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS Güç Kaynağı 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Yedek Güç Ups |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |
18w Mini Poe Ups Yedek Güç Mini Ups Router Cctv Kamera 8800mah 10400mah
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
| Teknik Destek Ve Hizmetler: | 7/24 teknik destek, yerinde kurulum ve ayarlama, uzaktan izleme ve teşhis, düzenli bakım ve ürün yaz |
DC Mini UPS 12V Yedek Güç Kaynağı Dc 5v 9v 12v Ups Wifi Yönlendirici 5600mah 10400mah 20000mah
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 5600mAh |
| Çıktı Gücü: | 24W |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Router için Taşınabilir ve Istikrarlı 5v 9v 12v güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
Yönlendirici ve Wifi Anteni için Şarj Edilebilir 48000 mah Mini Taşınabilir Ups Güç Kaynağı
| Çıktı Akımı: | 1~8A |
|---|---|
| Çıkış 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Ürün Adı: | Yönlendirici ve Wifi Anteni için Şarj Edilebilir 48000 mah Mini Taşınabilir Ups Güç Kaynağı |
Küçük Ev Mini DC UPS 12V Poe Portlu USB 5V / 9V / 12V / 24V Wifi Router için çıkışlar
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
Yönlendirici Kesintisiz Güç Kaynağı Mini Dc Ups 10400mah için 5v 9v 12v DC UPS
| Ürün Adı: | Yönlendirici Kesintisiz Güç Kaynağı Mini Dc Ups 10400mah için 5v 9v 12v DC UPS |
|---|---|
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Renk: | Siyah beyaz |
Çıkış Gücü 18W Mini Poe UPS Güç Kaynağı 5V USB 9V 12V DC Çıkış Ups
| Ürün Adı: | Çıkış Gücü 18W Mini Poe UPS Güç Kaynağı 5V USB 9V 12V DC Çıkış Ups |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Model Numaraları: | UPS1018, UPS1036 |
LED ekran 8800-10400mah Mini UPS İnternet kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Türü: | mini ağ up'ları |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |


