Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
26w 52w 10400mah 14000mah Mini DC UPS 12V 5V 9V Ups Router ve Modem için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Taşınabilir Mini DC UPS 26w 52w 5V 9V 12V 24V Çıkış UPS Acil Durum Gücü
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Renk: | Siyah |
18W Mini UPS, kesintisiz güç kaynağı için değiştirilebilir 9V DC UPS
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem 18W için DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups |
| Ağırlık: | 0.4kg |
2200mAh*4 Lityum Pil Wifi Router Ups 9v POE için 10400mAh Kapasitesiyle
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10 ℃ -40 ℃ |
| Uygulama alanları: | Telekomünikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Güvenlik ve Gözetim, Ulaştırma, Bilgi Teknolojisi, Ticari v |
DC Mini Ups 18W 9v Wifi Router Ups POE çıkış güç kaynağı ile
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1~8A |
| Pil Kapasitesi: | 8800 mah 10400 mah |
110v 220v Giriş Voltajı POE ve 10400mah Batarya Kapasitesi ile DC Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800 mah 10400 mah |
| Ana Özellikler: | Kompakt ve hafif tasarım, Pil gücüne otomatik geçiş, Aşırı yük, kısa devre ve aşırı gerilim koruması |
WiFi Router Çıkış Akımı 1A 2A için DC Mini Ups 8800mah 9v Router Ups
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Ana Özellikler: | Kompakt ve hafif tasarım, Pil gücüne otomatik geçiş, Aşırı yük, kısa devre ve aşırı gerilim koruması |
| Genel Uygulamalar: | Kişisel bilgisayarlar, monitörler ve ev/küçük ofis ağ ekipmanları, Güvenlik sistemleri, satış noktal |
Mini Ups Güç Kaynağı 110v 220v Dc Ups 10400mah Lityum Pil 18w 36w Çıkış
| Ürün AdıÜrün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Genel Uygulamalar: | Kişisel bilgisayarlar, monitörler ve ev/küçük ofis ağ ekipmanları, Güvenlik sistemleri, satış noktal |
| Ürün Türü: | Mini Ups Güç Kaynağı 110v 220v Dc Ups 10400mah Lityum Pil 18w 36w Çıkış |
10400mah 8800mah DC Ups Wifi Router ve Modem için 5v güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem 18W için DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
Kesintisiz güç kaynağı DC Ups Poe Wifi Router için DC1018P 10400mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W |
| Temel Faydalar: | Ucuz yedek güç çözümü, Duyarlı elektronikleri korur, İş sürekliliğini ve veri bütünlüğünü korur, Kom |


