Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Mini DC Ups 8800mah DVR ve Kameralar için 26w 52w çıkış güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendirici DC mini ups için HKIVI UPS büyük pil kapasitesi çıkışı |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Boyutları: | 190*122*33mm |
Mini DC UPS 8800mah 14000mah Akıllı Mini UPS Router ve Modem taşınabilir için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
8000mah-20000mah Mini UPS Modem ve Router için OEM ODM
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Ürün Çıkış GücüAdı: | 26W Mini Poe Ups |
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
Portable DC Mini UPS Wifi Router Akıllı Mini UPS Batarya Yedekleme Çoklu Çıktı Online
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Wifi Router için Mini DC UPS POE Port Güç kaynağı ile Akıllı Mini UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Kısa devre koruması Wi-Fi yönlendiricisi için akıllı mini UPS 9v 12v akıllı mini DC UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Akıllı Mini UPS Wifi Router Kamera için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
HKIVI Mini UPS 26w 52w 5v 9v 12v Wifi Router için UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS Güç Yedekleme Wifi Router için Lityum Pilli UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Siçuan, Çin |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
10000mah DC Mini UPS Poe 9v 12v Mini UPS Modem ve Yönlendiriciler için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |


