Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups Wifi Router Çıkış Gücü 26w 52w
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Mini Ups 26w 10400mah 12v DC Mini Ups WiFi Router için kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Ağırlık: | 0.4kg |
1A/2A Çıkış Akımı 19v Mini Ups Wifi Router için 18650 Li-Ion Pil Tipi
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
52W kesintisiz DC güç kaynağı CCTV giriş voltajı için 19V yönlendirici
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Çıktı Gücü: | 52W |
26W çıkış 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a CCTV kamerası için
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
HKIVI DC 1A/2A Çıkış Akımı 5V DC UPS CCTV Kamerası Sürekli İzleme için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Ürün: | Wifi yönlendirici DC mini ups için HKIVI UPS büyük pil kapasitesi çıkışı |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
Mini DC Ups Çıktı 5v Lityum Pilli Yönlendirici Ups 5VDC/9VDC/12VDC
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
52W çıkış gücü 5V UPS Router için CCTV Kamera 8000mah-20000mah
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış gücü (maks): | 52W 26W |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
DC UPS Büyük Kapasite Mini Ups 8800mah Çıkış Gücü 52W 26W ile
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Ürün: | Wifi yönlendirici DC mini ups için HKIVI UPS büyük pil kapasitesi çıkışı |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
Mini DC Ups 8800mah DVR ve Kameralar için 26w 52w çıkış güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendirici DC mini ups için HKIVI UPS büyük pil kapasitesi çıkışı |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Boyutları: | 190*122*33mm |


