Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Wifi Router Modem Kamera için DC 12V UPS
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 24W |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı yüklenmelere, kısa devrelere ve aşırı şarjlara karşı dahili koruma |
Mini Ups 24W Çıkış Gücü UPS Yeniden Şarj Edilebilir Lityum Pillerle İnternet DC 12V Router için
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 5200mAh |
Dayanıklı 5200mAh Pil Kapasitesi Akıllı Mini UPS Güç kaynağı 12V 2A DC UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Pil Türü: | Şarj edilebilir kurşun-asit veya lityum piller |
Mini 12V UPS Güç Tedarikçisi UPS Router Modem 12v 2a için AC Adaptörü ile İnternet
| Koruma Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş gücü: | AC adaptörü (genellikle dahildir) |
| Çıkış Voltajı: | 12V DC |
UPS Yedek Gücü 12v 2a UPS Mini Wi-Fi Router için 5200mah Destek Özel
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı yüklenmelere, kısa devrelere ve aşırı şarjlara karşı dahili koruma |
Küçük Boyutlu Ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups CCTV Kamera Wifi Router için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Akıllı Mini UPS 5V 9V 12V 15V 24V taşınabilir Mini UPS DC UPS 12V Router için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
| Destek: | Modem,CCTV Kamera,Yönlendirici,diverter,poe |
26W 52W Çıkış Gücü Akıllı Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
Kesintisiz güç kaynağı UPS 5v 9v 12v 24v 1a 2a Akıllı Mini Ups Lityum Pil DC UPS 10400mah 20000mah
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
26W 52W Çıkış Gücü Akıllı Mini UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Destek: | Modem,CCTV Kamera,Yönlendirici,diverter,poe |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |


