Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
8800mah 1040mah Pil Kapasitesi 5v 9v 12v UPS Güç kaynağı DC UPS Wifi modemi için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
12V DC UPS Güç kaynağı 18W 10400mah 36w 12000mah Mini Ups 5V USB 12V Dış Poe UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Küçük Ev Mini DC UPS 12V Poe Portlu USB 5V / 9V / 12V / 24V Wifi Router için çıkışlar
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
Modem UPS Güç kaynağı 1A/2A Çıkış Akımı 5V 9V 12V Poe 18w 36w ile DC UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Router için Taşınabilir ve Istikrarlı 5v 9v 12v güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
Küçük UPS Güç kaynağı Farklı Kapasite 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Ürün Adı: | Ups güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |
Çıkış Gücü 18W 36W Mini Poe Ups Güç kaynağı Wifi Router Modem Uyumluluğu için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Garanti: | 1 yıl |
Mini UPS 12V çıkış 12v 2a taşınabilir internet 5200mah Wifi yönlendiricisi için güç kaynağı
| Ürün Geldi: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Uzun Sürekli DC UPS İnternet Adaptörüyle DC 12V 2A Mini Ups Router için
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 5200mAh |
| Çıktı Gücü: | 24W |
DC Mini Ups 5200mAh Lityum Pil Mini Ups 12v 2a Wifi Router Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Ek özellikler: | Şarj ederken kullanın, taşıması kolay, büyük depolama kapasitesi 8000-20000mAh, çoklu çıkış, güçlü c |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A/3A |


