Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
8800mah / 10400mah Pil Kapasitesi Modem ve Routerler için Ev Router Ups
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah Pil ile çalışan UPS Router ve Modem için
| Giriş: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah seçilmiş |
| Model: | DCL1018C |
DCL1018C UPS kesintisiz güç kaynağı Giriş Voltajı 220v 110v
| Dikkate Alınması Gereken Temel Faktörler: | Güç kapasitesi, Pil yedekleme süresi, Çıkış dalga biçimi ve güç kalitesi, Arayüz ve izleme işlevleri |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
18W çıkış gücü Küçük Ups Batarya yedekleme 8800-10400mah
| Çıktı Akımı: | 1~8A |
|---|---|
| Router Uygulamalarında Avantajlar: | Kısa süreli acil durum güç desteği sağlayın, Yönlendiriciyi güç anormalliklerinden koruyun, Yönlendi |
| Ağırlık: | 0.35KG |
Mini Güneş UPS Mini DC UPS 8800mah Router ve Modem Güç kaynağı için 18W
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Modem Güç Kaynağı için Pil Yedekleme 8800 mah Mini Solar Ups 18W |
| Çıktı Gücü: | 18W |
POE15V/24V Mini Wifi UPS Router ve Modem için Batarya Kapasitesi 8800mah
| Pil Kapasitesi: | 8800mAh |
|---|---|
| Boyutları: | 14,9cm*5,1cm*4,8cm |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Batarya yedekleme 8800mah Kompakt Wifi UPS Yönlendiricisi Wifi Yönlendiricisi için 0.35KG 220V
| Ürün Kategorisi: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0 ℃ -45 ℃ |
| Dalgalanma koruması: | Mini UPS'in bağlı WiFi yönlendirici için yeterli aşırı gerilim koruması sağladığını doğrulayın. |
CCTV Kamera 12V taşınabilir çoklu çıkış pil yedek gücü 2600mAh*4 Pil kapasitesi
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Additional Description: | mini usb ups, portable mini ups for home, portable mini ups for home |
| Output Power: | 24W |
Kesintisiz güç kaynağı 4A Çıkış Akımı Opsiyonları 36W çıkış gücü ile Mini DC UPS
| Gelişmiş özellikler: | Ağ Yönetim Fonksiyonu, Yüksek Verimli Tasarım, Görsel Arayüz, Veri Kaydı ve Analizi |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Mini DC UPS |
| Güvenlik özellikleri: | Aşırı Şarj Koruması, Aşırı Deşarj Koruması, Kısa Devre Koruması |
36w 52w 65w Çıkış Gücü Ağ İzleme Avantajları için DC UPS
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
|---|---|
| Support and Services: | Comprehensive technical support and services, Repair and maintenance services, Customer satisfaction and continuous usability over the ownership period are top priorities |
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |


