Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
DC UPS kesintisiz güç kaynağı 8800mah Mini UPS Çıkış 5VDC/9VDC/12VDC POE15V/24V
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem 18W için DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups |
| Çıktı Gücü: | 18W |
Wifi Yönlendirici Güç Kaynağı 36W için Pil Yedekleme 10400mah Mini Ups 12v
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Türü: | Wifi Yönlendirici Güç Kaynağı 36W için Pil Yedekleme 10400mah Mini Ups 12v |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Güç Kaynağı Ev İçin Küçük Ups Fouter
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Mini UPS 5V 24V UPS Wifi Router ve Modem için yedek güç 12000mah 20000mah
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Güç: | 60W |
20000mah Siyah UPS Yedek Güç Çıkışı POE 15V/24V Mini UPS, Wifi Yönlendirici 9V için
| Ürün Adı: | 20000mah Siyah UPS Yedek Güç Çıkışı POE 15V/24V Mini UPS, Wifi Yönlendirici 9V için |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
5v 9v 12v UPS yedek güç DC Mini Ups Wifi Router için 8800-20000mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
| Pil Kapasite Aralığı: | 8000mah-20000mah |
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Wifi Router Modem Kamera için DC 12V UPS
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 24W |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı yüklenmelere, kısa devrelere ve aşırı şarjlara karşı dahili koruma |
20000mAh Akıllı Mini UPS Wifi Router DC Ups Akü yedek 12v
| Pil Kapasitesi: | 20000mah |
|---|---|
| Başvurular: | Wifi Yönlendirici 20000 mah için Akıllı Mini UPS |
| Boyutları: | 196*75*35mm |
DC 5V 9V 12V Mini DC Poe UPS 26w 52w 10400mah 14000mah 20000mah Router Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Türü: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
| Çıktı Gücü: | 26w |
Mini UPS Güç Kaynağı 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Yedek Güç Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS Güç Kaynağı 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Yedek Güç Ups |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |


