Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
1000VA 1500VA 2000VA 3000VA UPS Güç kaynağı İçeriye yerleştirilmiş artış bastırma ile
| Voltaj regülasyonu: | Otomatik Voltaj Düzenlemesi (AVR) ile donatılmış |
|---|---|
| Enerji verimliliği: | Gelişmiş UPS birimleri eko-mod işlemine sahiptir |
| Pil Türü: | Kurşun asit pili |
Gelişmiş Enerji Verimliliği Saf Sinüs Dalgası 3000va ile UPS Güç Tedarikçisi
| Ölçeklenebilir Pil Çalışma Süresi: | Birçok UPS sistemi harici pil paketlerini destekler |
|---|---|
| Ürün Adı: | 1000 1500 2000 3000VA W Online UPS Tıbbi Ekipman için Güç Kaynağı Regülatörü |
| Uzaktan İzleme ve Yönetim: | Entegre iletişim bağlantı noktaları gerçek zamanlı izlemeyi etkinleştirir |
DC 60w 17600-41600mah UPS Laptop ve Wifi Router için yedek güç
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Türü: | DC UPS Güç Kaynağı |
| Çıktı Gücü: | 60W |
8000mah-20000mah Mini UPS Wifi Router için Mini UPS 12V Uyumlu Sabit Güç Tedarikçisi
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
DC Poe UPS 12V 2A Mini UPS Ağla 14000mah 20000mah Wifi Router
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
26W çıkış gücü 12V 2A Mini UPS 20000mah güç kaynağı ile
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Çıktı Gücü: | 52W 26W 36W 18W |
8000mah-20000mah Mini DC UPS 12v Poe Portlu Wi-Fi Yönlendiriciler için
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
| Ürün: | Poe Portlu DC UPS 12v Modem Ups Giriş Gerilimi 85-265Vac/50-60Hz |
12 Volt Mini Ups Wifi Router için 8000-10400mah Çıkış Voltajı 5V 9V 12V
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000-10400mah |
| Boyutları: | 190*122*33mm |
Mini UPS DC 12v Wifi Router 14000mah Modem'e Uygulanan CCTV Kamera
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Boyutları: | 190*122*33mm |
| Pil Kapasitesi: | 14000mAh |
DC 1A/2A Ağ 12 Volt Yönlendirici Ups 18650 Li-Ion Pil Tipi
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |


