Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
2400 Wh Elektrik Enerjisi Saf Sinüs Dalga Çıkışı ile UPS Güç kaynağı
| Çıkış gücü (maks): | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | UPS güç kaynağı |
| Pil Türü: | Kurşun asit pili |
Akıllı şarj UPS güç kaynağında pil ömrü 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Koruma: | Yıldırım |
|---|---|
| Enerji verimliliği: | Gelişmiş UPS birimleri eko-mod işlemine sahiptir |
| Voltaj regülasyonu: | Otomatik Voltaj Düzenlemesi (AVR) ile donatılmış |
Mini DC Ups Çıktı 5v Lityum Pilli Yönlendirici Ups 5VDC/9VDC/12VDC
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
52W çıkış gücü 5V UPS Router için CCTV Kamera 8000mah-20000mah
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış gücü (maks): | 52W 26W |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
POE15V/24V Küçük Mini DC UPS Router ve Modem için 14000Mah 2000Mah
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Nem aralığı: | %10 - %90 Bağıl Nem |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v Çıktı Akım aralığı 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış akımı aralığı: | 1A-2A |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
26w 52w 10400mah 14000mah Mini DC UPS 12V 5V 9V Ups Router ve Modem için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Taşınabilir Mini DC UPS 26w 52w 5V 9V 12V 24V Çıkış UPS Acil Durum Gücü
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Renk: | Siyah |
18W Mini Poe Ups Modem için Mini DC Ups Güç kaynağı IP CCTV Kamera
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 26W Mini Poe Ups |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
Küçük Elektronik Cihazlar İçin Mini DC UPS Yedek Pil 10400mah 8800mah Poe ile
| Ürün Adı: | Küçük Elektronik Cihazlar İçin Mini DC UPS Yedek Pil 10400mah 8800mah Poe ile |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
| Pil Kapasite Aralığı: | 8000mah-20000mah |


