Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
26W 52W Çıkış Mini Wifi Router UPS 5V / 9V / 12V DC Güç kaynağı için İnternet
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| teknik parametreler: | Mini UPS 12V |
| Başvurular: | Wifi yönlendiricisi için yedek güç kaynağı |
0.4KG yedek güç kaynağı UPS İnternet 14000mah 20000mah Wifi Router için
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| teknik parametreler: | Mini UPS 12V |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
Yönlendirici ve Modem için 10400 mah 8800 mah Yedek Güç Mini Dc Ups 18w 36w
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Modem için 10400 mah 8800 mah Yedek Güç Mini Dc Ups 18w 36w |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
19v Router UPS 10400mah 8800mah Ev Modemi için Küçük Ups IP CCTV Kamera
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Modem için 18w 36w Yedek Güç Mini Ups 9v 10400mah 8800mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Akü yedekleme 10400mah Wifi Router Ups 12v Modem için güç kaynağı 18W
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Türü: | Akü yedekleme 10400mah Wifi Router Ups 12v Modem için güç kaynağı 18W |
| Çıktı Gücü: | 18W |
Mini 12V UPS Güç Tedarikçisi UPS Router Modem 12v 2a için AC Adaptörü ile İnternet
| Koruma Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş gücü: | AC adaptörü (genellikle dahildir) |
| Çıkış Voltajı: | 12V DC |
Küçük Pil Yedek Router UPS İnternet 85-265Vac/50-60Hz Girdi Voltajı 26W 52W
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh*4 |
En iyi 12v UPS'yi destek ve hizmetlerle alın Firmware güncellemeleri ve yükseltmeleri dahil
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
Özelleştirilebilir ve kompakt 196*75*35mm UPS Router için 20000mah
| Pil Kapasitesi: | 20000mah |
|---|---|
| Notlar: | Giriş Gücü (Güç Kaynağı) Çıkış Gücünden Büyük Olmalıdır (4A Veya Daha Yüksek Akımlı Şarj Cihazı Tavs |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh lityum pil |
Kesintisiz güç kaynağı (UPS) 2400 Wh Elektrik Enerjisi Endüstriyel Ups
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Kompakt ve modüler tasarım: | Modern UPS sistemleri uzay verimliliği için tasarlanmıştır |
| Uygulama: | Ev Aletleri |


