Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
220v 110v Giriş Akıllı Mini Ups Pil yedekleme 10000mah Poe Port 24v 15v ile
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Pil Ömrünü Uzatmada Avantajlar: | Ağ ekipmanları, sunucular, endüstriyel kontrol, bina otomasyonu, tıbbi ekipmanlar, iletişim baz ista |
Mac Mini Ups için DC1036P Pil yedekleme 10400mah kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
Mini Ups Batarya Yedekleme Wifi Router 20000mah LiFePO4 Bataryasıyla
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Kısa devre koruması
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000-12000mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Mini Güneş UPS Mini DC UPS 8800mah Router ve Modem Güç kaynağı için 18W
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Türü: | Yönlendirici ve Modem Güç Kaynağı için Pil Yedekleme 8800 mah Mini Solar Ups 18W |
| Çıktı Gücü: | 18W |
IP CCTV Mini DC Ups Wifi Router için Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Seçili
| Uygulama: | modem,ip CCTV Kamera,Yönlendirici,yönlendirici,poe,ağ |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 220V |
| İzleme ve Uyarılar: | Some Mini UPS units offer network management features to monitor status remotely. Bazı Min |
POE15V/24V Mini Wifi UPS Router ve Modem için Batarya Kapasitesi 8800mah
| Pil Kapasitesi: | 8800mAh |
|---|---|
| Boyutları: | 14,9cm*5,1cm*4,8cm |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Akıllı Mini Ups 60W Laptop ve Wifi Router için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVİ |
Lityum İyon Pil Tipi Mini Taşınabilir UPS Akıllı Mini Ups Mobil Cihazlar ve Aletler İçin
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Doğum yeri: | Çin |
| Çıktı Gücü: | 60W Mini Poe Up'lar |
Poe USB 5v 9v 12v Mini UPS 12V Wifi Router için 8800mah 10400mah 12000mah
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w 36w |
| Pil Türü: | lityum-iyon |


