Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
5v 9v 12v UPS Güç kaynağı Destek Ev Wifi Router Modem Ve Cctv Mini Dc Ups
| Ürün Adı: | 5v 9v 12v UPS Güç Kaynağı Desteği Ev Wifi Yönlendirici Modem |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPS1018, UPS1036 |
| Renk: | Siyah beyaz |
60W Batarya yedek güç kaynağı Ev için DC 9V/12V 2A
| Model: | DCP-60W |
|---|---|
| Çıkış 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
8000mah-20000mah UPS Yedek Güç 12v DC UPS 12V WIFI Router Modem için 5v 9v12v
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Mevcut Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram ve PayPal |
Küçük UPS Güç kaynağı Farklı Kapasite 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Ürün Adı: | Ups güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |
Uzun Sürekli 36W Çıkış Gücü Mini DC UPS Wifi Router için Ev İçin Şarj Edilebilir Pil
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
|---|---|
| Boyutları: | 196*75*35mm |
| Ürün Kapasitesi: | 20000mah Veya Özelleştir |
OEM ODM 18W UPS Yedek Güç Kaynağı Modem Ve Yönlendirici İçin10400mah 8800mah
| Ürün Adı: | OEM ODM 18W UPS Yedek Güç Kaynağı Modem Ve Yönlendirici İçin10400mah 8800mah |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pil Kapasitesi: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Wifi Modem ve Yönlendirici için 8000mah-20000mah Pil UPS Yedekleme Gücü 18w Çıkış Gücü
| Ürün Adı: | Wifi Modem ve Yönlendirici için 8000mah-20000mah Pil UPS Yedekleme Gücü 18w Çıkış Gücü |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Marka: | HKIVİ |
OEM ODM Küçük pil yedek güç kaynağı 100-240V / 50-60Hz
| Ürün Kategorisi: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Giriş: | 100~240V/50~60Hz |
| Çıktı Akımı: | 1~8A |
Modem ve Yönlendirici için 12v Kesintisiz Güç Kaynağı UPS 8000mah 8800mah 14000mah
| Ürün Adı: | Modem ve Yönlendirici için 12v Kesintisiz Güç Kaynağı UPS 8000mah 8800mah 14000mah |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Küçük kesintisiz güç kaynağı çıkışı 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah seçilmiş |


