Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
20000mah Dc Ups Plug-And-Play özelliği Wifi Router yedek güç kaynağı için idealdir
| Başvurular: | Wi-Fi yönlendiricisi için mini DC UPS 20000mah |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 2A/2.5A/3A |
| Uygulamalar 2: | Wifi yönlendiricisi için yedek güç kaynağı |
Güçlü Cihaz Uygunluğu Ev ve Ofis için UPS Güç Tedarikçisi IP CCTV Kamerası Destekler
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
DC 60w 17600-41600mah UPS Laptop ve Wifi Router için yedek güç
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Türü: | DC UPS Güç Kaynağı |
| Çıktı Gücü: | 60W |
Yenilenebilir Enerji Sistemleri için UPS Güç Yedekleme Mini Poe 60w DC UPS
| Çıktı Gücü: | 60W |
|---|---|
| uygulama: | modem,ip CCTV Kamera,Yönlendirici,yönlendirici,poe,ağ |
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh--48000mah seçili |
Teknik destek ve sorunsuz kurulum için siyah yüksek frekanslı çevrimiçi UPS
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
Ağır Güçlü Transformör Tasarımı On-line Kesintisiz Güç Tedarikçileri Gürültü Azaltması Endüstriyel için UPS
| High Efficiency Operation: | Achieves high energy efficiency with advanced power conversion technology, reducing operational costs and heat generation |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |
Akü Kapasitesi 20000mah WiFi Router için Mini DC UPS 20000mah
| Gelişmiş özellikler: | Ağ Yönetim Fonksiyonu, Yüksek Verimli Tasarım, Görsel Arayüz, Veri Kaydı ve Analizi |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Mini DC UPS |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh lityum pil |
48000mah Pil Kapasitesi UPS kesintisiz güç kaynağı İşleme sıcaklığı 0C-40C Çıkış gücü 60W
| Çıkış 2: | DC 5V/2,4A |
|---|---|
| POE Çıkışı 1: | POE15V/1.5A |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Çıkış Gücü 18W Mini Poe UPS Güç Kaynağı 5V USB 9V 12V DC Çıkış Ups
| Ürün Adı: | Çıkış Gücü 18W Mini Poe UPS Güç Kaynağı 5V USB 9V 12V DC Çıkış Ups |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Model Numaraları: | UPS1018, UPS1036 |
Yönlendirici Kesintisiz Güç Kaynağı Mini Dc Ups 10400mah için 5v 9v 12v DC UPS
| Ürün Adı: | Yönlendirici Kesintisiz Güç Kaynağı Mini Dc Ups 10400mah için 5v 9v 12v DC UPS |
|---|---|
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Renk: | Siyah beyaz |


