Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
Mini UPS 12V Çıkış Gücü 24W Wifi Router için Mini Ups 12v 5v 9v
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
OEM ODM 10400 mah 14000 mah UPS Yedek Güç Pil Kapasitesi WiFi Yönlendirici 0.4 KG için Mini UPS
| Ürün Adı: | OEM ODM 10400 mah 14000 mah UPS Yedek Güç Pil Kapasitesi WiFi Yönlendirici 0.4 KG için Mini UPS |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pil Kapasitesi: | 8000 mah 8800 mah 14000 mah |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc çıkışı
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Kapasite: | 10400 mah 20800 mah |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
1A/2A Çıkış Akımı 19v Mini Ups Wifi Router için 18650 Li-Ion Pil Tipi
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Giriş 85-265Vac/50-60Hz Wifi Router için Mini Ups 10000mah 20000mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Uygulama: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe, Ağ İletişimi |
HKIVI Mini Ups Router Portable Ups For Wifi Router Çıkış Akımı 1-8A
| Ağırlık: | 0.35KG |
|---|---|
| Dalgalanma koruması: | Mini UPS'in bağlı WiFi yönlendirici için yeterli aşırı gerilim koruması sağladığını doğrulayın. |
| Çıktı Akımı: | 1-8A |
HKIVI Mini UPS Router ve Modem için 220V Poe Pil yedek güç kaynağı ile
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Çıkış 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Ürün Kategorisi: | Mini uplar |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE Router ve Modemler için kesintisiz güç kaynakları (UPS)
| Uygulama: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
|---|---|
| Koruma: | Aşırı akım vb. |
| Güç Çıkışı Mini UPS: | DC çıkış bağlantı noktaları (örn. 5V, 9V veya 12V) aracılığıyla standart cihazlara yedek güç sağlar |
8000mah-20000mah Mini UPS Wifi Router için Mini UPS 12V Uyumlu Sabit Güç Tedarikçisi
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |


