Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
Destek Router UPS Güç kaynağı 0.4KG UPS Pil yedekleme 10400mah Router için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| teknik parametreler: | Pil Kapasitesi, Boyutlar, Gelişmiş Özellikler, Uygulamalar, Çıkış Gücü, Ağırlık, Menşe Yeri, Nem |
| Pil Kapasitesi: | 8000MAH-10400MAH |
Küçük Ev Mini DC UPS 12V Poe Portlu USB 5V / 9V / 12V / 24V Wifi Router için çıkışlar
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
Modem UPS Güç kaynağı 1A/2A Çıkış Akımı 5V 9V 12V Poe 18w 36w ile DC UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
18W Mini Poe Ups DC 10400 Router için Taşınabilir ve Istikrarlı 5v 9v 12v güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
Sabit UPS Güç kaynağı 5v 9v 12v Nemlik %10-%90 RH Çıkış Akımı 1A/2A 18w 36w 8800mah 10400mah 12000mah
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çıktı: | 5v 9v 12v 24v |
| Destek ve Hizmetler: | Uzaktan izleme ve yönetim, Pil değiştirme hizmetleri, Yazılım güncellemeleri ve yükseltmeleri, Ürün |
UPS Yedek Gücü 12v 2a UPS Mini Wi-Fi Router için 5200mah Destek Özel
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı yüklenmelere, kısa devrelere ve aşırı şarjlara karşı dahili koruma |
Çıkış Gücü 18W 36W Mini Poe Ups Güç kaynağı Wifi Router Modem Uyumluluğu için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Garanti: | 1 yıl |
Siyah Beyaz UPS Güç kaynağı Performans için 190*122*33mm
| Applications: | Provides A Reliable Backup Power Supply For WiFi Routers For Extended Periods, With Battery Capacities Ranging From 8000mAh To 20000mAh. With An Input Voltage Range Of 85-265Vac/50-60Hz, It Ensures Compatibility With Most Routers. Weighing Merely 0.4KG, It |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Output Power: | 26W Mini Poe Ups |
8800mah 1040mah Pil Kapasitesi 5v 9v 12v UPS Güç kaynağı DC UPS Wifi modemi için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
Kesintisiz güç kaynağı UPS yedek güç 12000mah 20000mah 60W UPS Wifi Router ve Modem için
| Ürün Adı: | UPS yedek gücü |
|---|---|
| Marka: | HKIVİ |
| Renk: | Siyah |


