Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
Siyah Mini DC UPS 7-14 İş Günü Teslimat Zamanı Siyah Renkli Sık Sorular
| FAQ: | Brand name is HKIVI, model numbers available are UPS1026 and UPS1052, minimum order quantity is 20 sets, delivery time is 7-14 work days, accepted payment terms are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, and PayPal |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
12v DC UPS kesintisiz güç kaynağı Mini 5v 9v 12v Çıkış UPS 20000mah 36w 52w
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Marka: | HKIVİ |
Gelişmiş Özellikler 20000mAh Depolama Kapasitesi ile Paralel İşleme DC UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C--40°C |
1A Çıkış Akımı 19V Ups Router Ağı için 20000mah Pil Kapasitesi
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 52W |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Portatif Mini Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Yedek güç: | Kesinti veya dalgalanmalarda 12 volt güç kaynağına ihtiyaç duyan cihazlara kesintisiz güç kaynağı sa |
| Şarj ederken kullanın.: | Beklemeye gerek yok. |
DC1018P 18w/36w Akıllı Küçük Ups Wifi Router için Batarya Bankasını Koru
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Ürün Türü: | Wifi Yönlendirici için Dc1018p Akıllı Yedekleme Ups'leri Pil Bankasını Koruyun |
Akıllı Küçük Ups Yedekleme 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| Dikkate Alınması Gereken Temel Faktörler: | Güç kapasitesi, Pil yedekleme süresi, Çıkış dalga biçimi ve güç kalitesi, Arayüz ve izleme işlevleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Akıllı MIni UPS |
| Model: | DCL1018C |
HKIVI UPS kesintisiz güç kaynağı 26W Mini Poe UPS
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Ürün Kategorisi: | UPS yedek gücü |
20000mah Pil Kapasitesi Mini DC UPS Router için 60W Güç kaynağı
| Marka: | HKIVİ |
|---|---|
| Güç: | 60W |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
DC 5v 9v 12v UPS güç kaynağı yedek UPS 10400mah 20000mah DC UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |


