Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
Modem UPS Güç kaynağı Mini UPS 12V 2A 5V 9V 12V 24V POE Port 18w 36w 12000mah
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
| Özellikleri: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
POE Mini UPS 12V 2A kesintisiz güç kaynağı Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
| Anahtar kelimeler: | ups mini, 5v ups, ev için küçük ups, dc ups 10400, mini ups 5v 9v 12v |
8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Güç kaynağı 18W 36W Mini UPS Poe Wifi Router için UPS
| Ürün Adı: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Güç Kaynağı 18W 36W Mini UPS Poe |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
| Boyutları: | 190*122*33mm |
Batarya yedekleme 8800mah Akıllı Mini UPS Router için 12v Güç kaynağı 18W
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Türü: | DC UPS POE'si |
| Çıktı Gücü: | 18W |
DC Poe UPS 14000mah Mini UPS 12V Wifi Router için 20000mah Şarj edilebilir Pil
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Türü: | Ups 12V Wifi Yönlendirici için |
| Çıktı Gücü: | 52W |
Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Güç Kaynağı Ev İçin Küçük Ups Fouter
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups Yönlendirici İçin Güç Kaynağı
| Ürün Adı: | UPS1036 Mini DC UPS 10400mah 12000mah 12v Ups Yönlendirici İçin Güç Kaynağı |
|---|---|
| Boyutları: | 190*122*33mm |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
26W 52W Çıkış Mini Wifi Router UPS 5V / 9V / 12V DC Güç kaynağı için İnternet
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| teknik parametreler: | Mini UPS 12V |
| Başvurular: | Wifi yönlendiricisi için yedek güç kaynağı |
HKIVI Küçük Boyut 0.4KG UPS CCTV Kamera Kısa devre koruması için İnternet Mini Ups
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Kesintisiz güç kaynağı Poe Portlu DC Akıllı Mini Ups Wifi Router için Mini Ups 8000-20000mah
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Türü: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
| Çıktı Gücü: | 26-65W |


