Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
8000mah-20000mah Mini UPS 12V Teknik Destek ve Verimlilik için Düzenli Bakım
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
8800mah 10400mah 12000mah Mini Ups 12v 2a USB Power Bank 1a 2a Modem Kesintisiz Kaynak Sistemi
| Denizcilik: | 1-2 iş günü içinde kargoya verilir, ABD kıtasında ücretsiz gönderim, Uluslararası gönderim mevcuttur |
|---|---|
| SSS: | Marka Adı: HKIVI, Model Numarası: DCP-60W, Sertifikalar: ISO 9001, RoHS, Çin'de üretilmiştir, Mi |
| Pil Kapasitesi: | 8800 mah, 10400 mah, 12000 mah |
Yönlendirici ve modemler için 5200mAh akıllı Mini UPS, 20000 mah taşınabilir güç istasyonunu yükseltir
| Pil Kapasitesi: | 5200 mah-20000 mah |
|---|---|
| Başvurular: | Wi-Fi yönlendiricisi için mini DC UPS 20000mah |
| Boyutları: | 196*75*35mm |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Yedek Gücü Wifi Router için
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (wifi yönlendirici 9v için mini up'lar, router ve modem için mini up |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
Veri Kaydı ve Analizi Mini UPS 12V T/T Ödeme Şartları Gelişmiş Özellikler
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Kaynak Mini UPS 12V Görsel Arayüz Model Numaraları UPS1026 Ve UPS1052 Gelişmiş Özellikler
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 12V Wifi Router Ups Dc Çıkış 9v 12v USB Port 20000mah Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Ürün Kategorisi: | ups güç yedekleme |
Mini UPS 12V çıkış gücü 36w 52w 65w 190*122*33mm yedek güç kaynağı DC UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V Çıkış Gücü 36w 52w 65w |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
1A/2A mini ups 12v çıkış akımı CCTV kamerası ve WiFi yönlendiricisi için kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Kategorisi: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Uygulama: | Yönlendirici, Modem, CCTV Kamera, ağ iletişimi |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
DC UPS 12v 14000mah 20000mah Mini Ups Wifi Router yedek gücü için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Türü: | DC UP'ler |
| Çıktı Gücü: | 26W/52W |


