Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
DC Mini UPS 12V Yedek Güç Kaynağı Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Daha Büyük Kapasiteli UPS
| Ürün Adı: | DC Mini UPS 12V Yedek Güç Kaynağı Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Daha Büyük Kapasiteli UPS |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
Mini UPS 12V kesintisiz güç kaynağı DC çıkışı 5v 9v 12v Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Sık Sorulan Sorular: | UPS İnternet ürününün marka adı HKIVI'dır. UPS İnternet ürününün model numarası UPS12V 2A'dı |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
DC 5V 9V 12V UPS 8000mah-20000mah Pil Kapasitesi Mini Ups 12v
| Ürün Adı: | DC 5V 9V 12V UPS 8000mah-20000mah Pil Kapasitesi Mini Ups 12v |
|---|---|
| Özellikleri: | Wifi yönlendirici için Mini UPS, yönlendirici ve modem için UPS, Mini UPS akü yedeklemesi |
| Ürün Kategorisi: | Mini UPS 12V |
18w Mini DC UPS Güç kaynağı 10400mah Poe Ups 5v 9v 12v 24v DC çıkış
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Destek ve Hizmetler: | Kurulum, sorun giderme ve bakım için teknik destek ekibi mevcuttur. Pil değiştirme ve ürün yazılımı |
| Renk: | Siyah |
8000mah-20000mah Mini Ups Wifi Router için Pil Yedekleme
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 5v 9v 12v Çıkış 1a 2a UPS İnternet Pil Kapasitesi 2600mAh*4
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh*4 |
0.4KG Çıkış Gücü 52W Portatif Mini UPS Portatif Güç İçin İnternet
| Ürün Geldi: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
8000-10400mah Pil Kapasitesi Mini UPS 12V DC 1A/2A Wifi için
| Şarj ederken kullanın.: | Beklemeye gerek yok. |
|---|---|
| Yedek güç: | Kesinti veya dalgalanmalarda 12 volt güç kaynağına ihtiyaç duyan cihazlara kesintisiz güç kaynağı sa |
| Boyutları: | 190*122*33mm |
Portatif Mini Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Yedek güç: | Kesinti veya dalgalanmalarda 12 volt güç kaynağına ihtiyaç duyan cihazlara kesintisiz güç kaynağı sa |
| Şarj ederken kullanın.: | Beklemeye gerek yok. |
Yüksek depolama kapasitesi 8000-20000mAh olan yönlendirici için çıkış gücü 26W / 52W 12v Mini UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıkış Gücü (Maks.): | 26W/52W |
| Kompakt tasarım: | Küçük ve taşınabilir olduğundan çeşitli uygulamalara uygundur ve kurulumu kolaydır |


