Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
Taşınabilir Mini UPS Wifi Yönlendirici Mini DC UPS 5V 9V 12V Pil Yedekleme
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Kesintisiz güç kaynağı Dc Wifi Router ve Anten için Mini Ups 10400mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W |
| Giriş Voltajı: | 110V 220V |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups Wifi Router için 5v 9v 12v Pil 10400mah
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Güç girişi: | 220V 110V |
| PoE Güç Çıkışı: | 15v 24v |
18w/36w Çıkış Gücü Mini Ups 5v 9v 12v Wifi Router için 1-8A Çıkış Akımı
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Uygulama: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe, Ağ İletişimi |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah Laptop Kamera Yönlendiricisi için
| Ürün Adı: | 5V 9V 12V Mini Ups Poe Portu Ups Yedekleme Gücü Küçük Boyut 10400mah 18w |
|---|---|
| Başvurular: | Ideal for use in homes, small offices, and other similar settings where a stable internet connect |
| Paketleme ve nakliye: | Product Packaging: Mini UPS for Wifi Router device, Power Adapter, USB Cable, User Manual. |
DC Mini Ups 5200mAh Lityum Pil Mini Ups 12v 2a Wifi Router Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Ek özellikler: | Şarj ederken kullanın, taşıması kolay, büyük depolama kapasitesi 8000-20000mAh, çoklu çıkış, güçlü c |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A/3A |
26W 52W Çıkış Gücü Akıllı Mini UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Destek: | Modem,CCTV Kamera,Yönlendirici,diverter,poe |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
10400mah UPS Router Wifi yedek 2A Pil Akışı DC 12V Poe Akıllı Mini UPS Wifi Router Modem İçin CCTV Kamera Ev
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Mini UPS çıkış 12v 2a DC Mini UPS Wifi Router için 5200mah güç kaynağı
| Ürün Geldi: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem,CCTV Kamera,Router |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc çıkışı
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Kapasite: | 10400 mah 20800 mah |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |


