Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
POE15V/24V çıkış Mini UPS 12V Siyah Renk Kesintisiz Güç kaynağı 10400mah 20000mah
| Ürün Adı: | POE15V/24V çıkış Mini UPS 12V Siyah Renk Kesintisiz Güç kaynağı 10400mah 20000mah |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
Ups Güç kaynağı 10400MAH MINI UPS Siyah 10400mah Wifi Fouter için
| Ürün Adı: | Ups Güç Kaynağı 10400MAH MINI UPS |
|---|---|
| Sık Sorulan Sorular: | Minimum Sipariş Miktarı 20 Takım, Teslimat Süresi 7-14 İş Günü, Kabul Edilen Ödeme Koşulları L/C, D/ |
| Garanti: | 1 yıl |
DC UPS 12v 14000mah 20000mah Mini Ups Wifi Router yedek gücü için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Türü: | DC UP'ler |
| Çıktı Gücü: | 26W/52W |
Yeniden şarj edilebilir 8000-48000mah Mini UPS Güç kaynağı Yönlendirici ve Modem için yedek
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Türü: | DC Mini UPS |
| Çıktı Gücü: | 60W |
8000mah-20000mah Mini Ups Wifi Router için Pil Yedekleme
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 5v 9v 12v Çıkış 1a 2a UPS İnternet Pil Kapasitesi 2600mAh*4
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh*4 |
0.4KG Çıkış Gücü 52W Portatif Mini UPS Portatif Güç İçin İnternet
| Ürün Geldi: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
Yüksek depolama kapasitesi 8000-20000mAh olan yönlendirici için çıkış gücü 26W / 52W 12v Mini UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çıkış Gücü (Maks.): | 26W/52W |
| Kompakt tasarım: | Küçük ve taşınabilir olduğundan çeşitli uygulamalara uygundur ve kurulumu kolaydır |
Taşınabilir Mini UPS Wifi Yönlendirici Mini DC UPS 5V 9V 12V Pil Yedekleme
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Koruma: | aşırı akım |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
18w/36w Çıkış Gücü Mini Ups 5v 9v 12v Wifi Router için 1-8A Çıkış Akımı
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Uygulama: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe, Ağ İletişimi |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |


