Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
Siyah Beyaz UPS Güç kaynağı Performans için 190*122*33mm
| Applications: | Provides A Reliable Backup Power Supply For WiFi Routers For Extended Periods, With Battery Capacities Ranging From 8000mAh To 20000mAh. With An Input Voltage Range Of 85-265Vac/50-60Hz, It Ensures Compatibility With Most Routers. Weighing Merely 0.4KG, It |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Output Power: | 26W Mini Poe Ups |
8800mah 1040mah Pil Kapasitesi 5v 9v 12v UPS Güç kaynağı DC UPS Wifi modemi için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
| Çıktı Gücü: | 18w Mini Poe Up'lar |
20000mah Dc Ups Plug-And-Play özelliği Wifi Router yedek güç kaynağı için idealdir
| Başvurular: | Wi-Fi yönlendiricisi için mini DC UPS 20000mah |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 2A/2.5A/3A |
| Uygulamalar 2: | Wifi yönlendiricisi için yedek güç kaynağı |
Güçlü Cihaz Uygunluğu Ev ve Ofis için UPS Güç Tedarikçisi IP CCTV Kamerası Destekler
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
POE15V/24V Çıktı Router / Modem / IP CCTV Kamera için Küçük Pil Yedekleme
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
|---|---|
| Router Uygulamalarında Avantajlar: | Kısa süreli acil durum güç desteği sağlayın, Yönlendiriciyi güç anormalliklerinden koruyun, Yönlendi |
| Model: | DCL1018C |
Küçük kesintisiz güç kaynağı çıkışı 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah seçilmiş |
Modem ve yönlendirici çıkış gücü için HKIVI Küçük Ups 18W
| Ağırlık: | 0.35KG |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah seçilmiş |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
Modem UPS Güç Tedarik Desteği Modem Siyah Beyaz Desteği ve Hizmetleri Onarım ve Bakım Hizmetleri
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
|---|---|
| Support: | Modem, Ip CCTV Camera, Router, Diverter, POE |
| Advantages: | Use It While Charging, Easy To Carry, Large Storage Capacity 8000-20000mAh, Multiplexed Output, Strong Device Compatibility, Short Circuit Protection, Network Monitoring, Stable Power Supply, Supports Dual Devices, Lithium Battery |
48000mah Pil Kapasitesi UPS kesintisiz güç kaynağı İşleme sıcaklığı 0C-40C Çıkış gücü 60W
| Çıkış 2: | DC 5V/2,4A |
|---|---|
| POE Çıkışı 1: | POE15V/1.5A |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Destek Router UPS Güç kaynağı 0.4KG UPS Pil yedekleme 10400mah Router için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| teknik parametreler: | Pil Kapasitesi, Boyutlar, Gelişmiş Özellikler, Uygulamalar, Çıkış Gücü, Ağırlık, Menşe Yeri, Nem |
| Pil Kapasitesi: | 8000MAH-10400MAH |


