Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
8000mah 20000mah Pil Kapasitesi Mini UPS 12V Poe Destek 5v 9v 12v Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Destek: | Modem,CCTV Kamera,Yönlendirici,diverter,poe |
| Kapasite: | 10400 mah 20000 mah |
MINI UPS 12V 2A 8000MAH 10400MAH 20000MAH BATARİ KAPASİTİ RUTER MODEM için DC 12V UPS
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Boyutları: | 190*122*33mm |
| Koruma: | kısa devre |
Mini UPS 12V 2a Siyah 36s 52w 20000mah Büyük Kapasite Mini Wifi Router Ups Dc 5v 9v 12v 24v
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Destek ve Hizmetler: | Modem,CCTV Kamera,Yönlendirici,diverter,poe |
| Ek özellikler: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
36w 52w DC MINI UPS 12V kesintisiz güç kaynağı 5V 9V 12V AC-DC UPS Router için
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Destek ve Hizmetler: | bir yıl garanti |
| Ek özellikler: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Özel Mini UPS 3A Çıkış Akımı 20000mah Kapasite Ups Güç kaynağı
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
|---|---|
| Destek: | Modem,CCTV Kamera,Router |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mah*2 |
20000mah Kapasite Akıllı Mini UPS CCTV Kamera Ups Güç Bankası Özel
| Pil Kapasitesi: | 5200 mah-20000 mah |
|---|---|
| Boyutları: | 196*75*35mm |
| Ürün Kategorisi: | Akıllı MIni UPS |
Wifi Router Akıllı Mini UPS için şarj edilebilir pil 5200mAh Lityum pil
| Ürün Adı: | 20000mAh Akıllı Mini UPS Wifi Router DC Ups Akü yedek 12v |
|---|---|
| Gelişmiş özellikler: | Ağ Yönetim Fonksiyonu, Yüksek Verimli Tasarım, Görsel Arayüz, Veri Kaydı ve Analizi |
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
Router ve Nitro Modemler için Mini Ups 10400mah 8800mah Mini Ups Poe Port
| Ürün Adı: | Mini UPS POE'si |
|---|---|
| Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem için 18w 36w Mini Ups Poe 10400mah 8800mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
Wifi için pil Mini UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modemler
| Kurulum Esnekliği Mini UPS POE: | Elektrik prizlerine erişimin zor olabileceği yerlerde PoE uyumlu cihazlar için esneklik sunarak tava |
|---|---|
| Boyutları: | 160*105*33mm |
| Güç Kapasitesi ve Pil Ömrü Mini UPS: | Akü kapasitesi ve çalışma süresi, cihazın güç gereksinimlerine ve UPS ünitesindeki akü boyutuna göre |
Güç Bankası Wifi Mini Ups 12v Wifi Router Akıllı Ups 20000mah
| Kurulum Esnekliği Mini UPS POE: | Elektrik prizlerine erişimin zor olabileceği yerlerde PoE uyumlu cihazlar için esneklik sunarak tava |
|---|---|
| Kurulum Esnekliği Mini UPS: | Genellikle her cihazın özel bir güç bağlantısına sahip olmasını gerektirir, bu da onu bir güç kaynağ |
| Giriş Voltajı: | 220v |


