Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
12V 5V 9V DC MINI UPS 12V 20000mah Wifi Router Modem için Mini UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
MINI UPS 12V güç kaynağı UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH kesintisiz güç kaynağı
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
8000mah-20000mah Pil Kapasitesi Mini UPS 12V Ücretsiz Standart Nakliye Birleşik Devletler içinde Mini UPS Pil Yedekleme
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Product Packaging: | Mini UPS 12V device, Power Adapter, USB Cable, User Manual |
DC Mini UPS 12V Yedek Güç Kaynağı Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Daha Büyük Kapasiteli UPS
| Ürün Adı: | DC Mini UPS 12V Yedek Güç Kaynağı Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Daha Büyük Kapasiteli UPS |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
Mini UPS 12V kesintisiz güç kaynağı DC çıkışı 5v 9v 12v Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Sık Sorulan Sorular: | UPS İnternet ürününün marka adı HKIVI'dır. UPS İnternet ürününün model numarası UPS12V 2A'dı |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
Mini UPS 12V UPS1036 ve UPS1052 36w 52w 65w 10400mah 20000mah Güç kaynağı 5v 9v 12v 24v
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Marka: | HKIVİ |
| Çıktı Akımı: | 1A/2A |
UPS 12V Güçlü Wifi Yönlendirici UPS, 5600mah Pil Kapasiteli Dc 5v 9v 12v Mini Ups
| Ürün Adı: | UPS 12V Güçlü Wifi Yönlendirici UPS, 5600mah Pil Kapasiteli Dc 5v 9v 12v Mini Ups |
|---|---|
| Ürün Adı: | DC Mini UPS 12V Yedek Güç Kaynağı Dc 5v 9v 12v Ups Wifi Yönlendirici 5600mah 10400mah 20000mah |
| Renk: | Siyah |
WIFI Router Modem Mini UPS Dc 5v 9v 12v kesintisiz güç kaynağı 20000mah
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 36w 52w 65w Çıkış Gücü 8000mah 10400mah 20000mah UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
DC 5V 9V 12V UPS 8000mah-20000mah Pil Kapasitesi Mini Ups 12v
| Ürün Adı: | DC 5V 9V 12V UPS 8000mah-20000mah Pil Kapasitesi Mini Ups 12v |
|---|---|
| Özellikleri: | Wifi yönlendirici için Mini UPS, yönlendirici ve modem için UPS, Mini UPS akü yedeklemesi |
| Ürün Kategorisi: | Mini UPS 12V |


