Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
12 Volt Mini Ups Wifi Router için 8000-10400mah Çıkış Voltajı 5V 9V 12V
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000-10400mah |
| Boyutları: | 190*122*33mm |
Mini Ups 26w 10400mah 12v DC Mini Ups WiFi Router için kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Ağırlık: | 0.4kg |
26W çıkış 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a CCTV kamerası için
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
DC UPS Büyük Kapasite Mini Ups 8800mah Çıkış Gücü 52W 26W ile
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Ürün: | Wifi yönlendirici DC mini ups için HKIVI UPS büyük pil kapasitesi çıkışı |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
8000mah-20000mah Mini UPS Modem ve Router için OEM ODM
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Ürün Çıkış GücüAdı: | 26W Mini Poe Ups |
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
Portable DC Mini UPS Wifi Router Akıllı Mini UPS Batarya Yedekleme Çoklu Çıktı Online
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Kısa devre koruması Wi-Fi yönlendiricisi için akıllı mini UPS 9v 12v akıllı mini DC UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Akıllı Mini UPS Wifi Router Kamera için
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| SSS: | The brand of this product is HKIVI. Bu ürünün markası HKIVI'dır. The model numb |
DC UPS Güç kaynağı 20000mah MINI Ups 12V POE çıkışı Lityum pilli WiFi yönlendiricisi için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
UPS1026CP UPS1052C Mini UPS 12v Wifi Router için 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| Çıkış: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |


