Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
Mini UPS Router 12v Wifi Router Ups Çıkış POE15V/24V 26w 52w
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Otomatik Gerilim Düzenlemesi (AVR): | Bağlı cihazlara sabit bir voltaj çıkışı sağlamaya yardımcı olur ve onları güç dalgalanmalarından kay |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wifi Router Poe UPS Mini UPS 12V Wifi Router Modem için
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Geniş Uyumluluk: | 12 volt güç gerektiren çeşitli cihazlarla uyumludur, örneğin yönlendiriciler, modemler, güvenlik kam |
DC Mini Ups 18W 9v Wifi Router Ups POE çıkış güç kaynağı ile
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 1~8A |
| Pil Kapasitesi: | 8800 mah 10400 mah |
110v 220v Giriş Voltajı POE ve 10400mah Batarya Kapasitesi ile DC Mini Ups
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800 mah 10400 mah |
| Ana Özellikler: | Kompakt ve hafif tasarım, Pil gücüne otomatik geçiş, Aşırı yük, kısa devre ve aşırı gerilim koruması |
WiFi Router Çıkış Akımı 1A 2A için DC Mini Ups 8800mah 9v Router Ups
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Ana Özellikler: | Kompakt ve hafif tasarım, Pil gücüne otomatik geçiş, Aşırı yük, kısa devre ve aşırı gerilim koruması |
| Genel Uygulamalar: | Kişisel bilgisayarlar, monitörler ve ev/küçük ofis ağ ekipmanları, Güvenlik sistemleri, satış noktal |
Mini Ups Güç Kaynağı 110v 220v Dc Ups 10400mah Lityum Pil 18w 36w Çıkış
| Ürün AdıÜrün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Genel Uygulamalar: | Kişisel bilgisayarlar, monitörler ve ev/küçük ofis ağ ekipmanları, Güvenlik sistemleri, satış noktal |
| Ürün Türü: | Mini Ups Güç Kaynağı 110v 220v Dc Ups 10400mah Lityum Pil 18w 36w Çıkış |
Mini UPS POE Çok fonksiyonel Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Ürün Adı: | Mini DC UPS |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
| SSS: | Marka: HKIVI, Model Numaraları: UPS1018, UPS1036, Menşei: Çin, Minimum Sipariş Miktarı: 20 set, Ödem |
220v 110v Giriş Akıllı Mini Ups Pil yedekleme 10000mah Poe Port 24v 15v ile
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Pil Ömrünü Uzatmada Avantajlar: | Ağ ekipmanları, sunucular, endüstriyel kontrol, bina otomasyonu, tıbbi ekipmanlar, iletişim baz ista |
DC Mini Ups 12v 9v 0.6a Modem Güç Gücü Gücü için Yönlendirici Ups 10000mah
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Çıkış Gücü (Maks.): | 18W/36W |
| Giriş Voltajı: | 220V 110V |
Mac Mini Ups için DC1036P Pil yedekleme 10400mah kesintisiz güç kaynağı
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 2200mAh*4(lityum 2200pil)VEYA 2000mAh*4(LiFePO4)(1800mah--2600mah seçili) |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |


