Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
0.4KG Siyah Mini UPS 12V çıkış gücü 18w Mini Poe Ups ile
| Battery Capacity Range: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
| Color: | Black |
Ev Mini POE UPS 12V 2A Lityum Pil DC UPS 5V 9V 12V Mini UPS 12V
| Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Çevrimdışı Yedekleme 10400mah Pil USB 5V DC 9V 12V Çoklu Çıkış Mini Ups 12v 2a
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Denizcilik: | 1-2 iş günü içinde kargoya verilir, ABD kıtasında ücretsiz gönderim, Uluslararası gönderim mevcuttur |
| Gelişmiş özellikler: | Ölçeklenebilirlik, Paralel çalışma, Ağ yönetimi işlevi, ECO modu, Yüksek verimli tasarım, Görsel ara |
Mini UPS 12V 2A 12V 5V 9V DC UPS 10400mah Wifi Router Modem için Online UPS Mini UPS 12000mah
| Ağırlık: | 0.4kg |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Mini UPS 12V |
| Denizcilik: | 1-2 iş günü içinde kargoya verilir, ABD kıtasında ücretsiz gönderim, Uluslararası gönderim mevcuttur |
5V 9V 12V MINI UPS 12V 2A Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Denizcilik: | 1-2 iş günü içinde kargoya verilir, ABD kıtasında ücretsiz gönderim, Uluslararası gönderim mevcuttur |
| Başvurular: | Modem için UPS Güç Kaynağı, IP CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
Mini Ups Power Bank Ups 5v 9v12v 24v Mini Ups 12v 2a 10400mah 12000mah
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, POE |
| Teknik Destek Ve Hizmetler: | Kurulum, Kurulum, Konfigürasyon, Sorun Giderme, Firmware ve Yazılım Güncellemeleri, Uzaktan İzleme v |
10400 Mah 20000mah MINIBattery Yedekleme Akıllı Mini Ups 12v 2v 36W 52W Mini UPS 12V Modem Yönlendirici
| Ürün Adı: | MİNİ UPS12V |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ek özellikler: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi 8000-20000 mAh, Çoklu çıkış, Güçlü |
Yedek güç kaynağı MINI UPS 12V Wifi Router için MINI UPS 12V 2A 5V 9V USB çıkışı
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Mini UPS 12V 2A 36W 52W Çıkış Gücü Wifi Router Yedek Güç kaynağı Ups
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| SSS: | Soru: Bu ürünün markası nedir? C: Bu ürünün markası HKIVI'dır. S: Bu ürünün modelleri nelerdir? |
Mini UPS 12v 5v 9v 12v 24v Mini UPS Dc çıkışı Wifi Router Ups 10400mah 20000mah 36w 52w
| Ürün Adı: | Mini up'lar 12V 2A |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Koruma: | kısa devre |


