Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini ups ] eşleşme 322 Ürünler.
2000mAh*4 LiFePO4 Mini Ups Router ve Wifi Anten güç kaynağı için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
Yedek güç kaynağı 10000mah 8000mah Mini Ups Wifi Router ve Modem ev kullanımı için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Uygulama senaryoları: | Router Mini UPS: sıradan ofis ortamları veya küçük ağ bilgisayar odaları, Server UPS: profesyonel ve |
Mini Ups Batarya Yedekleme Wifi Router 20000mah LiFePO4 Bataryasıyla
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
8000-12000mah Mini Ups 19V Router Ups Kısa devre koruması
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8000-12000mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
DC1018P Mini Ups 20000mah Router ve WiFi Anten 18W 36W için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Avantajlar: | Şarj ederken kullanın, Taşıması kolay, Geniş depolama kapasitesi, Çoklanmış çıkış, Güçlü cihaz uyuml |
| Model: | DC1018C, DC1018CP, DC1018, DC1018P, DC1036, DC1036P |
18W 36W taşınabilir Mini UPS 12V DC 8800mah-10400mah Küçük cihazlar için
| Ürün Adı: | Mini uplar |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
| Ağırlık: | 0.4kg |
Mini UPS 220v Kuantum Mini UPS 12v Wifi Router için 5VDC/9VDC/12VDC
| Şarj Etme ve Pil Bakımı: | Ensure the Mini UPS battery is fully charged before deployment. Dağıtımdan önce Mini UPS a |
|---|---|
| Pilin miktarı/kapasitesi: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah seçilmiş |
| İzleme ve Uyarılar: | Some Mini UPS units offer network management features to monitor status remotely. Bazı Min |
8800mah Mini UPS Wifi Router için taşınabilir UPS POE15V/24V çıkış
| Çalışma Zamanı: | Bir elektrik kesintisi sırasında WiFi yönlendiriciniz için ne kadar yedek çalışma süresine ihtiyacın |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 18W |
| Uygulama: | modem,ip CCTV Kamera,Yönlendirici,yönlendirici,poe,ağ |
IP CCTV Mini DC Ups Wifi Router için Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Seçili
| Uygulama: | modem,ip CCTV Kamera,Yönlendirici,yönlendirici,poe,ağ |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 220V |
| İzleme ve Uyarılar: | Some Mini UPS units offer network management features to monitor status remotely. Bazı Min |
HKIVI Mini UPS Router ve Modem için 220V Poe Pil yedek güç kaynağı ile
| Ürün Adı: | Wifi yönlendiricisi için mini üstler |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Ağırlık: | 0.4kg |


