Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ mini up ] eşleşme 322 Ürünler.
HKIVI Mini UPS 26w 52w 5v 9v 12v Wifi Router için UPS Güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Koruma: | kısa devre |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
POE ile DC UPS 8800mAh 10400mAh UPS İnternet Bataryası Wifi Router için Mini UPS
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Siyah UPS Güç kaynağı DC Mini Ups 18w 10400mah Poe Port Ups Yedek 5v 9v 12v
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPSDCL1018P |
| Pil Kapasitesi: | 8800mah-10400mah |
Mini UPS Batarya Yedekleme DC 12V / 5A Çıkış 4 Istikrarlı ve Güç kaynağı için
| Ağırlık: | 2.6kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0 ℃ -40 ℃ |
| Pil Kapasitesi: | 48000mAh |
18W çıkış gücü Mini UPS Uzun Süren Lityum Pil POE UPS güç kaynağı
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Model Numaraları: | UPSDCL1018P, UPS1018, UPS1036 |
Uzun Sürekli DC UPS İnternet Adaptörüyle DC 12V 2A Mini Ups Router için
| Ürün Adı: | UPS İnterneti |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 5200mAh |
| Çıktı Gücü: | 24W |
Çıkış Gücü 18W 36W Mini Poe Ups Güç kaynağı Wifi Router Modem Uyumluluğu için
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Garanti: | 1 yıl |
Kesintisiz güç kaynağı Mini UPS 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Ürün Adı: | UPS güç kaynağı |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| teknik parametreler: | Pil Kapasitesi, Boyutlar, Gelişmiş Özellikler, Uygulamalar, Çıkış Gücü, Ağırlık, Menşe Yeri, Nem |
5v 9v 12v UPS Güç kaynağı Destek Ev Wifi Router Modem Ve Cctv Mini Dc Ups
| Ürün Adı: | 5v 9v 12v UPS Güç Kaynağı Desteği Ev Wifi Yönlendirici Modem |
|---|---|
| Model Numaraları: | UPS1018, UPS1036 |
| Renk: | Siyah beyaz |
Wifi Router için Mini DC UPS POE Port Güç kaynağı ile Akıllı Mini UPS
| Ürün Adı: | Akıllı MIni UPS |
|---|---|
| Nem: | %10 - %90 Bağıl Nem |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |


