Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Aktif BMS Dengeci 24s 48s 10a LCD Ekranlı AC90V-265V Evrensel Lifepo4 Aktif Dengeci
| Ürün Adı: | Pil Dengecisi |
|---|---|
| Türü: | Lcd Ekranlı Aktif Ekolayzır |
| Dize Sayısı: | 2~24S |
Demir Lityum Pil Aktif Dengeci Lipo Pil Dengeci 2'den 24'e kadar LCD ekranlı
| Test cihazı ağırlığı: | 2kg |
|---|---|
| Pil türleri: | Demir-lityum vb. |
| Ürün Adı: | Aktif Equalizer 24s 48s 10a Balancer Lifepo4 16s Bms LCD Ekranlı |
HASL Yüzey Bitirme BMS Lifepo4 48v 16s 10-250A Düzenlenebilir
| İletişim: | RS485/RS232/CANbus/BT |
|---|---|
| Maksimum Deşarj Akımı: | 500A |
| Ürün Kategorisi: | Akıllı BMS |
Tek Voltaj aralığı 1.5-5V Aktif ve Pasif Denge ile Aktif BMS 0.6A
| Maksimum Deşarj Akımı: | 500A |
|---|---|
| Uygulama: | Üçlü lityum, lityum kobalt oksit, lityum manganez oksit, lityum demir pil takımı için kullanılabilir |
| Ürün Adı: | Bms 16s 48v 200a Dengelemeli Akıllı BMS Lifepo4 Lcd Dokunmatik Ekranlı |
100a 200a 300a 10-24S Lityum Li-Ion Lifepo4 pil için denge ile akıllı BMS tablosu
| Ürün Adı: | Akıllı BMS |
|---|---|
| Pano boyutu: | 190mm*105mm*15,6mm |
| Akü: | Lifepo4,li-ion,lto |
HASL Yüzey Finishing 150A BMS 16S 48V 200A Bluetooth fonksiyonu ile
| Tek voltaj aralığı: | 1,5-5V |
|---|---|
| Sıcaklık algılama sayısı: | 3 |
| Sürekli Deşarj Akımı: | 150A |
Mikro şebekeler Siyah Başlatma Kapasitesi 0.2C Serbestleme Hızı En Yüksek DC Voltajı 1000V ile Enerji Değiştirme Sistemi
| Product Name: | ESS PCS-250-T Power Conversion System Isolated Energy Storage Converter |
|---|---|
| Pil Yönetimi - CC/CV geçiş doğruluğu: | ±%0,5 |
| Sanal Senkron Jeneratör (VSG): | Atalet emülasyonu sağlar (sönümleme oranı: 0.5-2.5 ayarlanabilir) |
Uygunluk Sertifikasyon Çerçeve Şebeke Koduna Uyum IEEE 2800-2022 Inverter Temelli Kaynaklarla Güç Tedarikçisi
| Scalable unit design: | 50kW/100kW power blocks |
|---|---|
| Rated Grid Frequency: | 50Hz±2Hz |
| Compliance & Certification Framework - Safety Certification: | UL 9540A (large-scale fire testing) |
BESS DC Kabin Enerji Depolama Bataryası Bölüm Koruması Geliştirilmiş
| Hücre kapasitesi: | 314Ah |
|---|---|
| Kombinasyon Modu: | 2*6p416s |
| Anma enerjisi: | 5015.96kwh |
Şebeke oluşturan BESS Konteyneri 5015.96kWh Adlı Enerji Sıvı Soğutma Sıcaklığı Kontrol Modu Voltaj ve Frekans Kontrolü
| Energy Management System: | AI-powered optimization |
|---|---|
| Standart: | GB/T36276 |
| Rated Energy: | 5015.96kWh |


