Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ ups ] eşleşme 348 Ürünler.
Akü Kapasitesi 20000mah WiFi Router için Mini DC UPS 20000mah
| Gelişmiş özellikler: | Ağ Yönetim Fonksiyonu, Yüksek Verimli Tasarım, Görsel Arayüz, Veri Kaydı ve Analizi |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Mini DC UPS |
| Pil Kapasitesi 2: | 2600mAh lityum pil |
Router ve Nitro Modemler için Mini Ups 10400mah 8800mah Mini Ups Poe Port
| Ürün Adı: | Mini UPS POE'si |
|---|---|
| Türü: | Wifi Yönlendirici ve Modem için 18w 36w Mini Ups Poe 10400mah 8800mah |
| Çıktı Gücü: | 18W/36W |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE Router ve Modemler için kesintisiz güç kaynakları (UPS)
| Uygulama: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
|---|---|
| Koruma: | Aşırı akım vb. |
| Güç Çıkışı Mini UPS: | DC çıkış bağlantı noktaları (örn. 5V, 9V veya 12V) aracılığıyla standart cihazlara yedek güç sağlar |
Wifi için pil Mini UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modemler
| Kurulum Esnekliği Mini UPS POE: | Elektrik prizlerine erişimin zor olabileceği yerlerde PoE uyumlu cihazlar için esneklik sunarak tava |
|---|---|
| Boyutları: | 160*105*33mm |
| Güç Kapasitesi ve Pil Ömrü Mini UPS: | Akü kapasitesi ve çalışma süresi, cihazın güç gereksinimlerine ve UPS ünitesindeki akü boyutuna göre |
Güç Bankası Wifi Mini Ups 12v Wifi Router Akıllı Ups 20000mah
| Kurulum Esnekliği Mini UPS POE: | Elektrik prizlerine erişimin zor olabileceği yerlerde PoE uyumlu cihazlar için esneklik sunarak tava |
|---|---|
| Kurulum Esnekliği Mini UPS: | Genellikle her cihazın özel bir güç bağlantısına sahip olmasını gerektirir, bu da onu bir güç kaynağ |
| Giriş Voltajı: | 220v |
12V 5V 9V DC MINI UPS 12V 20000mah Wifi Router Modem için Mini UPS
| Ürün Adı: | Mini UPS 12V |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |
Kaynak Mini UPS 12V Görsel Arayüz Model Numaraları UPS1026 Ve UPS1052 Gelişmiş Özellikler
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Küçük Elektronik Cihazlar İçin Mini DC UPS Yedek Pil 10400mah 8800mah Poe ile
| Ürün Adı: | Küçük Elektronik Cihazlar İçin Mini DC UPS Yedek Pil 10400mah 8800mah Poe ile |
|---|---|
| Destek: | Modem, ip CCTV Kamera, Yönlendirici, Yönlendirici, Poe |
| Pil Kapasite Aralığı: | 8000mah-20000mah |
Uzaktan izleme ve teşhis Mini DC UPS 1A / 2A Çıkış Akımı Nakliye için sağlam ambalaj
| Weight: | 0.4KG |
|---|---|
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
| Product Category: | Mini DC UPS |
MINI UPS 12V güç kaynağı UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH kesintisiz güç kaynağı
| Giriş Voltajı: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.4kg |
| Pil Kapasitesi: | 8000mah-20000mah |


