Tüm ürünler
-
BESS konteyneri
-
Enerji Depolama Güçlendirme Sistemi
-
Entegre enerji depolama sistemi
-
Enerji depolama konteyneri
-
Güç dönüştürme sistemi
-
Uçakların yeraltı güç kaynağı
-
Mini uplar
-
Mini UPS 12V
-
Wifi yönlendiricisi için mini üstler
-
Mini DC UPS
-
Akıllı MIni UPS
-
UPS güç kaynağı
-
UPS yedek gücü
-
UPS İnterneti
-
BMS lifepo4
-
Akıllı BMS
-
BM 48v
-
Pil Dengecisi
-
Ali Antonio Soto Vasquezmükemmel dikkat
anahtar kelimeler [ kontainer bess ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "kontainer bess" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
Birincil frekans yanıt 2s etkinleştirme için güç dönüştürme sistemi PJM gereksinimleri
| İsimlendirilmiş güç | 250KW |
|---|---|
| Maksimum DC gerilimi | 1000V |
| Maksimum DC Akımı | 567a |
| THDI (güç derecesi) | <%3 |
Güç Değiştirme Sistemi THDi 3% ve Düzenlenebilir Güç Faktörü -1-1 Ess
| İsimlendirilmiş güç | 250KW |
|---|---|
| Maksimum DC gerilimi | 1000V |
| Maksimum DC Akımı | 567a |
| THDI (güç derecesi) | <%3 |
ESS PCS-1725H Güç Değiştirme Sistemi Enerji Depolama Bataryası Genişletilebilir
| İsimlendirilmiş güç | 1725kw |
|---|---|
| Maksimum kapasite | 1897kva |
| Maksimum DC gerilimi | 1500V |
| Maksimum DC Akımı | 1936a |
6000kg Enerji Depolama Pil Boyutları L * W * H 3530 * 1750 * 2030mm Güçlü Performans
| Compound Efficiency | >90% |
|---|---|
| Operating Temperature | -30℃~60℃ |
| Rated Current | 261A |
| Nominal Gerilim Aralığı | 380 ±% 15 |
Üç fazlı Dört tellü Bağlantı Yerleşik Statik Değişken Güç kaynağı 50Hz±5% nominal frekans ve 6000kg maksimum yükle
| Power Factor | >0.96 |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı EEMS Enerji Depolama Pili ile Öğütülmüş Statik Değişken Güç Kaynağı |
| Weight | 6000kg |
| Product Category | Ground static variable power supply |
Hızlı topraklama mimarisi 3530*1750*2030mm boyutları ile kesintisiz güç kaynağı
| Ağırlık | 6000kg |
|---|---|
| Dimensions (L * W * H) | 3530*1750*2030mm |
| Anma akımı | 261a |
| Power Factor | >0.96 |
Boyutlar L * W * H 3530*1750*2030mm Rütbeli Voltaj 115/220VAC IP54 Yer Statik Değişken Güç kaynağı
| Dimensions (L * W * H) | 3530*1750*2030mm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~60°C |
| Rated Frequency Range | 50Hz±5% |
| Product Name | Ground Static Variable Power Supply With Intelligent EEMS Energy Storage Battery |
Kapasite 6000kg ve 50Hz ± 5% nominal frekans aralığı için toprak statik değişken güç kaynağı
| İsimlendirilmiş güç | 90KVA |
|---|---|
| Compound Efficiency | >90% |
| Rated Voltage | 115/220VAC |
| Weight | 6000kg |


